MMA PLNajnowszeBoksStrefa kibica i ceremonia ważenia przed galą Boxing Night Pełna Moc 5

Strefa kibica i ceremonia ważenia przed galą Boxing Night Pełna Moc 5

Strefa Kibica i Ceremonia Ważenia Na bocheńskim Rynku już w najbliższy Piątek 21.06.2024 – przed Gala Prime Boxing Night Pełna Moc 5

Boxing Night Pełna Moc 5

W imieniu Organizatorów i Zawodników oraz licznych Sponsorów i Partnerów 5 edycji Gali Prime Boxing Night Pełna Moc zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wspólnego kibicowania BIAŁO – CZERWONYM podczas transmisji meczu POLSKA – AUSTRIA!

Już 21.06.2024r. o godzinie 18.00 czekają na Was gorące emocje podczas zmagań naszych ORŁÓW w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica na BOCHEŃSKIM RYNKU, tuż przed odbywającą się tego wieczoru Ceremonią Ważenia.

Podczas Charytatywnej Gali, ktora odbędzie się już niebawem, bo 22.06.2024r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Łapczycy zawalczą sławy sportowego świata wespół z zawodnikami z terenu całej Polski, aby zebrać pieniądze na pomoc chorej na bardzo rzadki zespół wad wrodzonych „Mowat-Wilson” małej Julii Flądro oraz leczenie i rehabilitację Podopiecznych Fundacji Pełna Moc. W oktagonie kibicować będziemy takim sławom jak Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Artur „Kornik” Sowiński, Rafał Jackiewicz, Piotr „Bubu” Ćwik, Piotr Boguciński, aktor Piotr Mróz oraz licznym reprezentantom regionu bocheńskiego.

W przeddzień Gali zaplanowana jest Ceremonia Ważenia oraz konferencja na bocheńskim Rynku, której towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji dla zgromadzonej Publiczności m. in. pokaz luksusowych samochodów, strefy gastronomiczne oraz rodzinne strefy rozrywki – dmuchańce dla najmłodszych czy kamera 360! Zadbamy o to by nie zabrakło rozrywki dla osób w każdym wieku. Kulminacją wieczoru będzie impreza muzyczna poprowadzona przez DJ’a Pepe.

Strefa rodzinna zaplanowana jest już od godziny 16:00, chwilę później kibice biało-czerwonych będą mogli poczuć adrenalinę podczas meczu Polska –Austria w specjalnie zorganizowanej na tą okazję Strefie Kibica!

Ceremonia Ważenia oraz Konferencja Prasowa rozpocznie się zaraz po meczu, około godziny 20:00. Zaplanowaliśmy Wielkie Show i choć na razie nie chcemy zdradzać wszystkich jego szczegółów – postaramy się zapewnić Publiczności wyśmienitą zabawę połączoną ze sportowym wydarzeniem na najwyższym poziomie, a wszystko to już w najbliższy piątek w naszym pięknym Solnym Grodzie!
Sama Gala Prime Boxing Night Pełna Moc to wydarzenie charytatywne w sportowym klimacie ale także wyśmienita rozrywka dla kibicującej Fighterom Publiczności, gdzie o oprawę muzyczną zadbają DJ Hubertus Energy 2000 i DJ Pepe oraz zespoły: Monsterllica, Explozja i Love Story. Ponadto na scenie pojawią się nasi rodzimi artyści: zespół taneczny z Bochni „New Fresh Space” oraz niesamowity duet – akrobata Marcin Mroczek i utalentowana tancerka Modern Jazz Balet Nikola Postawa, wychowanka Akademii Tańca i Gimnastyki „Elite” z Jaworzna.


Gala poprowadzona będzie przez Krzysztofa Skrzypka i Mateusza Noska, których podczas Ceremonii Ważenia oraz Konferencji wspierać mają Radosław Węgrzyn i Markus P. natomiast treningi przygotowawcze dla Zawodników prowadzone są w Klubie „Bellatores Jiu-jitsu-Checkmate” pod okiem profesjonalnych Trenerów: Łukasza Pyrka, Piotra Bogucińskiego i Arkadiusza Klasy.

Organizatorami i współorganizatorami Wydarzenia są: Fundacja Pełna Moc, Gmina Bochnia z Wójtem Gminy Bochnia Markiem Bzdekiem na czele oraz Miasto Bochnia, a także JodoGym – Siłownia i Fitness. Sponsorem Głównym Wydarzenia jest Klub Prime i Miejski Dom Kultury w Bochni, przy wsparciu licznych Sponsorów i Partnerów m. in.: TBI, DWK Dorota i Łukasz Kaczmarczyk, Green Investment – Mieszkania na sprzedaż Bochnia, Home Skład Budowlany Inwestor, OdnowaFelg.pl, SBA Design, Wypożyczalnia Can-AM 3kola.eu, Spyder, Ryker Wieliczka, Bochnianin.pl, Bochnia Brzesko z bliska, Imprezowy Region, Combiasty, Kulturalni, Moja Małopolska, Video, Mirosław Laszkowski Photography, SativaLife, STARnowa.TV, Ar-foto, Fundacja Jesteśmy pod ścianą, Szkoła Sztuk Walki Fighter Team, GT sim Race, Kolor Plus Studio, Zakład Przedsiębiorstwa Mięsnego ,,Dziad”, My Fiber, Pizzeria Corleone, Sowa Reklamy, Tox Services,GT Sim Race, Motion Drop.

Darmowa transmisja Gali oraz Ceremonie Ważenia, Konferencji Prasowej na kanale Youtube Prime Boxing Night Pełna Moc. Serdecznie zapraszamy 21 czerwca na Ceremonię Ważenia oraz konferencję na Bocheńskim Rynku, a 22 czerwca na Galę, która odbędzie się na hali sportowo-widowiskowej, mieszczącej się pod adresem 32-744 Łapczyca 334. Więcej informacji znajduje się na stronie facebook’u oraz instagram„PRIME Boxing Night Pełna Moc”.

Bilety będą do nabycia będą również w Piątek 21.06.2024 na płycie Rynku od godziny 16:00. Oraz w dniu Wydażenia W kasach Hali Widowiskowo Sportowej w Łapczycy.
Oraz w punktach :

-Gerex-dział odnowy felg
Brzeska 55a

-Fabryka Formy Studio Ona
Brzeska 24/2
Informacje pod nr 512 110 009

[INFORMACJA PRASOWA]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis