MMA PLNajnowszePrime MMAStreamer Taazy poznał rywala na PRIME 9! Organizacja zapowiada, że to “przyjaciel IShowSpeeda”

Streamer Taazy poznał rywala na PRIME 9! Organizacja zapowiada, że to “przyjaciel IShowSpeeda”

Streamer Taazy poznał swojego rywala na nadchodzącą galę PRIME 9. Coraz popularniejszy w internecie mężczyzna zmierzy się z zawodnikiem, którego organizacja Prime Show MMA określiła mianem “przyjaciela IShowSpeeda”.

Taazy poznał rywala na PRIME 9

Przypominamy, że gala PRIME 9 zaplanowana jest na dzień 3 sierpnia we wrocławskiej Hali Orbita. W rozpisce tego wydarzenia znajdują się takie postaci jak: Paweł Jóźwiak, Jacek Murański, Kaczor BRS, Rafonix czy Daniel Magical.

Teraz natomiast poznaliśmy rywala Taazy’ego.

Streamer Taazy poznał rywala na PRIME 9! Organizacja zapowiada, że to “przyjaciel IShowSpeeda”

Na oficjalnym koncie organizacji PRIME Show MMA pojawiła się informacja potwierdzająca, że rywalem Taazy’ego na nadchodzącej gali we Wrocławiu będzie Robert Pasut, czyli popularny “Sutonator”.

Postać tę – obok Wojciecha Goli – mogliśmy obserwować m.in. na streamach IShowSpeeda, który odwiedził już dwukrotnie Polskę, stąd nazwanie go “przyjacielem IShowSpeeda”:

“TAAZY VS PASUT 🚨

Przyjaciel IShowSpeeda wkracza do oktagonu PRIME! 😎 @pasutabstra , po ostatnim fenomenalnym zwycięstwie nad Takefunem, jest głodny kolejnych wygranych. Tym razem przyjdzie mu się zmierzyć z @taazy282 , który po wczorajszej konferencji nie przepada za Robertem, co było wyraźnie widać 😅 Wszyscy wiemy, jak Pasut potrafi wchodzić rywalom do głowy podczas konferencji. Pojawia się pytanie, czy Kamil wytrzyma pierwsze spotkanie twarzą w twarz 💥

Sutonator w ostatnim czasie stał się bardzo kontrowersyjną postacią — jedni go lubią, inni nienawidzą, przez co emocji w tym pojedynku na pewno nie zabraknie. Obaj potrafią robić show, więc już przy najbliższym FACE 2 FACE czeka nas konkretny dym! 👊

Kto według Was jest faworytem tej walki? 🤔

A Wy komu kibicujecie w tej nadchodzącej walce na PRIME 9? Jesteście TeamTaazy czy TeamPasut?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis