MMA PLNajnowszeFAME MMAStreamer Speed gościł w Polsce. Wojciech Gola pokazał mu malucha: The best polish car [WIDEO]

Streamer Speed gościł w Polsce. Wojciech Gola pokazał mu malucha: The best polish car [WIDEO]

Popularny na całym świecie streamer Speed gościł wczoraj w Polsce. Odwiedził on stolicę naszego kraju – Warszawę, gdzie jednym z jego rozmówców był współwłaściciel organizacji FAME MMA – Wojciech Gola.

Speed gościł w Polsce

Co ciekawe, Gola postanowił pokazać Speedowi malucha. Ale tutaj chodzi o legendarny samochód, który w latach PRL-u i na początku lat ’90 zeszłego stulecia był hitem motoryzacyjnym w kraju nad Wisłą.

Speed to popularny streamer i youtuber, którego kanał na YT śledzi ponad 25,5 miliona ludzi na całym świecie. Bywa on nawet gościem na imprezach prominentnych osób czy to ze świata sportu czy szeroko pojętej rozrywki.

Streamer Speed gościł w Polsce. Wojciech Gola pokazał mu malucha: The best polish car

Na wczorajszej relacji na żywo z Warszawy, Speed spotkał się m.in. z Wojciechem Golą. Ten postanowił pokazać youtuberowi legendarne polskie auto.

Co ciekawe, Gola umiejętnie władający językiem angielskim wsiadł razem ze Speedem do Fiata 125p, znanego jako Maluch, by pokręcić kilka kółek.

Shot z tego wydarzenia poniżej:

W sieci pojawiają się także plotki sugerujące, że Wojciech Gola mógł zapytać Speeda o chęć walki na gali FAME 22 która już 31 sierpnia odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Czy Waszym zdaniem Speed mógłby tam wystąpić?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis