MMA PLNajnowszeBoksStreamer obraził Nate’a Diaza na konferencji przed walką z Masvidalem. Później musiał uciekać [WIDEO]

Streamer obraził Nate’a Diaza na konferencji przed walką z Masvidalem. Później musiał uciekać [WIDEO]

Amerykański nastoletni streamer N3on obraził Nate’a Diaza podczas konferencji prasowej promującej walkę stocktończyka z Jorge Masvidalem. Po wydarzeniu streamer pożałował swoich słów.

Streamer obraził Nate'a Diaza

Walka Jorge Masvidal vs Nate Diaz zaplanowana jest na dzień 6 lipca w Honda Center w Anaheim. Będzie to 10-rundowa walka bokserska uznawana za zawodową.

Wczoraj natomiast odbyła się specjalna konferencja prasowa promująca to wydarzenie.

Streamer obraził Nate’a Diaza na konferencji przed walką z Masvidalem

Na konferencji tej młodociany streamer N3on obraził Nate’a Diaza. Najpierw zapytał dla zmyłki o inspirację w boksie, a potem zapytał wprost, czy ten przejdzie na emeryturę jak już zostanie przez Masvidala znokautowany.

Diazowi nie spodobało się to pytanie i uznał je za obrazę. W efekcie odpowiedział przekleństwami streamerowi, ale jak się później okazało, był to dopiero początek kłopotów młodego mężczyzny.

Po konferencji, N3on został zaatakowany przez “ludzi Diaza”. W sieci pojawiło się nawet wideo z tego zamieszania, w które streamer był zamieszany:

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Ktoś przesadził z reakcją na pytanie nastoletniego streamera?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis