MMA PLBoks“Straciłem do niego przez to szacunek” – Tito Ortiz o Andersonie Silvie

“Straciłem do niego przez to szacunek” – Tito Ortiz o Andersonie Silvie

Legenda MMA Tito Ortiz wypowiedział się o innej legendzie MMA Andersonie Silvie, z którym zmierzy się w pokazowej walce bokserskiej na gali Triller Fight Club.

Obaj zawodnicy wystąpią na gali TFC zaplanowanej na dzień 11 września w Staples Center w Los Angeles. Starcie to zakontraktowano na osiem rund toczonych w 10-uncjowych rękawicach.

“Straciłem do niego przez to szacunek” – Tito Ortiz o Andersonie Silvie

Tito Ortiz zabrał głos przed tą konfrontacją i nie ukrywał, że ma żal do Brazylijczyka, że ten nie zgodził się na limit wagowy do 200 funtów, tylko postawił warunek wagi do 195 funtów:

“Doceniam szansę, jaką dało mi Triller i Anderson Silva, który w końcu zaakceptował wagę. Będzie to 195 funtów. Nie wiem jak to zrobię – może będę musiał odciąć sobie nogę, ale jakoś wypełnię ten limit. Przez całą karierę nigdy nie zawaliłem kwestii wagi, więc tutaj będzie tak samo.

Szanuję Andersona Silvę jako zawodnika, ale straciłem do niego szacunek za to, że nie zgodził się ze mną walczyć w limicie do 200 funtów. W swojej karierze nigdy nie osiągnąłem 195 funtów. 24 lata kariery i nigdy tyle nie ważyłem, ale będę się starał jak cholera, żeby ten limit wypełnić.”

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Boxdel o Jóźwiaku: Uważam też, że jest mocno fałszywy w tym co robi!

Michał Baron po pierwszej konferencji prasowej FAME MMA 11 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o właścicielu Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że Paweł Jóźwiak pojawił się na ostatniej dziesiątej edycji freakowej organizacji.

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.