MMA PLArkadiusz WrzosekStosić zgłasza gotowość do walki z Arkiem Wrzoskiem! Serb zapowiada mocną walkę w stójce

Stosić zgłasza gotowość do walki z Arkiem Wrzoskiem! Serb zapowiada mocną walkę w stójce

Arkadiusz Wrzosek już oficjalnie został zawodnikiem największej organizacji w naszym kraju. Lada moment poznamy szczegóły debiutu Wrzoska w mieszanych sztukach walki. Jak widać nie brakuje zawodników, którzy chętnie zmierzą się z uznanym kick-boxerem.

Wrzosek

Ostatnia walka Wrzoska miała miejsce na Glory 80, która odbyła się dziewiętnastego marca. To był rewanż, który budził naprawdę duże zainteresowanie. Nie mogło być inaczej, gdy w pierwszej walce było mnóstwo emocji. Wrzosek zaskoczył rywala i od samego początku ruszył z mocnymi kopnięciami. Hari był w opałach i nie mógł się odnaleźć.

W drugiej rundzie Marokańczyk wyglądał już zdecydowanie lepiej (wrażenie robiły ciosy na korpus). Chwila nieuwagi i kolano, które siadło idealnie w punkt. Tylko czas uchronił Badra Hari przed ciężkim nokautem.

Darko Stosić gotowy na walkę z Wrzoskiem!

Darko Stosić (16-5) za pomocą instagrama wyznał, że jest chętny na walkę z Arkadiuszem Wrzoskiem, który został nowym zawodnikiem KSW. Serb zapewnia, że byłaby to wojna w stójce.

Jeśli chcesz dobrej walki w stójce, zadzwoń do mnie

Ex zawodnik UFC wywalczył szansę mistrzowską po trzech zwycięstwach. Darko przed czasem odprawił Michała Włodarka i Michała Kitę, a po trudnym pojedynku pokonał na punkty Michała Andryszaka.

30-latek podczas 67 edycji dostał szansę walki o tytuł wagi ciężkiej. Od początku była widoczna wielka różnica warunków fizycznych. Stosić nie miał za wiele do powiedzenia. Phil De Fries dominował i rządził w parterze. Ostatecznie skończył walkę przed czasem w piątej rundzie.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-20.06.2022] Na którą galę najbardziej czekacie?

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w MMA. Szczególnie dużo będzie dziać się… w Polsce!

Wielki Bu gotowy na starcie z Denisem Załęcki: Rzekomo odmówiłem mu walki! Co wy na to?

Patryk Masiak w rozmowie z portalem fightsport.pl wyjawił, że jest gotowy i chętny na walkę z Denisem Załęckim. ”Wielki Bu” zapewnia, że może być to starcie na gołe pięści.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis