MMA PLProfessional Fighters LeagueStevie Ray wraca z emerytury i weźmie udział w turnieju PFL w 2022 roku

Stevie Ray wraca z emerytury i weźmie udział w turnieju PFL w 2022 roku

Sporo jest weteranów UFC, a jednym z nich jest Stevie Ray, który właśnie będzie wracał z emerytury i już w przyszłym roku zobaczymy go w turnieju organizowanym przez Professional Fighters League. Transmisje wydarzeń PFL dostępne w Polsce są w aplikacji i na antenie TVP Sport, więc to dobra informacja dla fanów!

Stevie Ray

Do informacji o kontrakcie Stevie Raya z PFL dotarł portal MMAjunkie.com ujawniając, że Szkot podpisał kontrakt na kilka walk. Organizacja PFL na razie nie potwierdziła tego angażu, więc ciiiii…

Stevie Ray wraca z emerytury i weźmie udział w turnieju PFL w 2022 roku

“Bravehart” stoczył w UFC 11 walk. Ostatnim jego pojedynkiem była wygrana większościową decyzją sędziów z Michaelem Johnsonem. Było to w październiku 2019 roku. Później Szkot miał walczyć w marcu 2020 roku, ale doznał kontuzji kolana. Kolejna próba doprowadzenia do jego walki pojawiła się w Abu Dhabi, gdzie na Fight Island miał walczyć z Mikem Davisem. Ray jednak nie otrzymał wizy i ze względu na brak aktywności został zwolniony z UFC.

Szkot wówczas mocno się wkurzył i postanowił zakończyć swoją sportową karierę. Kiedy wkurwienie mu przeszło, postanowił jednak odwiesić rękawice z kołka i wziąć udział w turnieju PFL 2022.

Czekacie na jego występy w klatce?

Zobacz także:

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

PunchDown 5: Wielka gala slapfightingu już wkrótce we Wrocławiu

Wielkimi krokami zbliża się 5. gala PunchDown, czyli Mistrzostw Slapfightingu. Już 22 października 16 potężnych zawodników zmierzy się w walce o nagrodę główną w wysokości 50 000 zł i tytuł nowego Mistrza PunchDown we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis