MMA PLUFCStephen Thompson vs Geoff Neal w rozpisce grudniowej gali UFC on ESPN+ 44

Stephen Thompson vs Geoff Neal w rozpisce grudniowej gali UFC on ESPN+ 44

Foto: UFC.com

Świetnie zapowiadający się pojedynek w kategorii półśredniej Stephen Thompson vs Geoff Neal został dodany do rozpiski grudniowej gali UFC on ESPN+ 44. Starcie to niedługo ma zostać ogłoszone oficjalnie przez amerykańskiego giganta.

Do walki tej dojdzie konkretnie 19 grudnia w instytucie UFC Apex w Las Vegas.

Stephen Thompson vs Geoff Neal w rozpisce grudniowej gali UFC on ESPN+ 44

Thompson (15-4-1) to dwukrotny kandydat do miana mistrza wagi półśredniej. Amerykański karateka nie walczył od listopada 2019 roku, kiedy to pokonał Vicente Luque i tym samym odbił się po porażce z Anthonym Pettisem. Od czasu walki o mistrzowski pas z Tyronem Woodleyem w 2017 roku, Thompson notuje w oktagonie rekord 2-2.

Geoff Neal w oktagonie widziany był ostatnio w grudniu zeszłego roku. Zastopował wówczas Mike’a Perry’ego w pierwszej rundzie. “Handz of Steel” jest niepokonany w swojej przygodzie z UFC i obecnie znajduje się w serii siedmiu zwyciestw z rzędu.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC on ESPN+ 44:

Stephen Thompson vs. Geoff Neal
Antonio Braga Neto vs. Deron Winn
Belal Muhammad vs.TBA
Tafon Nchukwi vs. Jamie Pickett
Rob Font vs. Marlon Moraes
Rick Glenn vs. Carlton Minus
Tyson Nam vs. Matt Schnell
Manel Kape vs. Alexandre Pantoja

Zobacz także:

Marcin Wrzosek o Parke: Słyszałem, że ma problemy psychiczne

Temat rewanżu Marcina Wrzoska z Normanem Parke powrócił przy okazji październikowej gali Genesis. Wiele mówi się o możliwości takiej walki właśnie w formule rywalizacji na gołe pięści.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [05-10.11.2020]

Kolejny weekend przyniesie nam kilka interesujących gal czołowych światowych organizacji. Na deser, już na początku przyszłego tygodnia czeka nas też pewna gala w Polsce.

Najtrudniejszy rywal Conora? Sorry Khabib, ale to nie Ty, a… “Zombie z zachodniego wybrzeża”!

Jesteście ciekawi jaki był najtrudniejszy rywal Conora McGregora zdaniem samego Irlandczyka? “Notorious”, który w przeszłości w tym samym czasie dzierżył pasy mistrzowskie wagi piórkowej i lekkiej wskazał najtrudniejszego rywala, z jakim przyszło mu rywalizować w oktagonie.