MMA PLBoksStatystyki z walki Mayweather vs Paul: Youtuber wyprowadził dwa razy więcej ciosów, ale Floyd trafiał dwa razy częściej

Statystyki z walki Mayweather vs Paul: Youtuber wyprowadził dwa razy więcej ciosów, ale Floyd trafiał dwa razy częściej

Są już statystyki z walki Floyd Mayweaether Junior vs Logan Paul. Youtuber ambitnie starał się przeciwstawić jednemu z najlepszych pięściarzy w historii, co pokazuje statystyka wyprowadzonych ciosów.

Statystyki z walki Mayweather vs Paul

Przypominamy, że walka Mayweather vs Paul odbyła się minionej nocy w Miami. Starcie to trwało osiem rund i w związku z brakiem nokautu i braku sędziów punktowych, nie ogłoszono zwycięzcy.

Te jednak jasno wskazały statystyki.

Statystyki z walki Mayweather vs Paul: Youtuber wyprowadził dwa razy więcej ciosów, ale Floyd trafiał dwa razy częściej

Okazało się bowiem, że youtuber wyprowadził więcej ciosów, bo 217 prób uderzenia, przy 107 próbach Mayweathera. Z tych ciosów trafił jedynie 28 razy, podczas gdy Floyd Mayweather celnie uderzył aż 43 razy.

Zatem mimo tego, że Floyd Mayweather Junior zadał dwa razy mniej ciosów, to trafiał rywala dwa razy częściej niż Logan Paul.

Zdjęcie

A Wam jak się podobało to głośno promowane w Stanach Zjednoczonych starcie?

Zobacz także:

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!

Mamed Khalidov chętny na starcie z Pudzianowskim: Mariusz jest 100% zawodnikiem!

To się dzieje naprawdę! Mamed Khalidov (35-7-2) w swojej barwnej karierze wielokrotnie stawał przed dużymi wyzwaniami. Olsztynianin wyraził chęć na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz!

Floyd Mayweather dał lekcję boksu Loganowi Paulowi, ale walka potrwała pełen dystans [WIDEO]

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) i Logan Paul zmierzyli się w pojedynku bokserskim jaki odbył się w Miami na Florydzie. Pokazowe starcie nie było punktowane przez sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis