MMA PLPrime Show MMAStanowski odpowiada Wasilewskiemu: Ludzi interesują dzisiaj rozpoznawalne postacie, sport to już za mało!

Stanowski odpowiada Wasilewskiemu: Ludzi interesują dzisiaj rozpoznawalne postacie, sport to już za mało!

Dziennikarz Krzysztof Stanowski postanowił odpowiedzieć Andrzejowi Wasilewskiemu. Promotor boksu w mocnych słowach wypowiedział się o wczorajszej gali PRMIE SHOW MMA.

Wasilewski

Wasilewski postanowił wspomnieć o walce Jasia Kapeli z Ziemowitem Piastem Kossakowskim.

Postawie śmiałą tezę. Trzeba być kompletnym kretynem żeby się interesować pato czy freak walki typu @ZKossakowski z @JasKapela . Żaden z nich nic nie potrafi, wszelkie nazywanie ich “spotkania” walka to obraza dla wszelkich zawodników sportów walki @FAMEMMA_officia @HIGHLeaguePL

Mamy wymianę zdań!

Doszło do wymiany zdań pomiędzy Krzysztofem Stanowskim, a Ziemowitem Kossakowskim po gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie.

Ludzi interesują dzisiaj oryginalne, rozpoznawalne postaci. Boks nie potrafił w ostatnich latach wypromować nikogo, kto zostałby rozpoznany w autobusie. W ringu zazwyczaj anonimy bez osobowości (lub też bez pomysłu, jak swoją osobowość pokazać). Sport to już za mało.

Zmienia się sport i sport w mediach. Ale ja tu Krzysiek w ogole nie pisze o sporcie. To ma tyle wspólnego z profesjonalnym sportem co Słowik. Ktoś używa emocji, kontrowersji żeby zarabiać kase. Gdzie tu jest sport?

Jest to sport amatorski, taki sam jakbyśmy się teraz obaj ścigali na rowerze. Ale to nie ma znaczenia. Istotne jest to, że boks musi się przedefiniować i zacząć tworzyć zawodników nie tylko w salkach, ale przede wszystkim poza nimi.

To jest dokładnie taki sam sport jakbyśmy się założyli kto z nas dwóch dojedzie własnym samochodem szybciej np z Warszawy do Rzeszowa. Zero sportu. Nie obrażajmy ludzi sportu. Niech jednak na świecie będą jakieś wartości poza kasa

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 1: Kossakowski wywieziony na noszach po przegranej z Kapelą! [WIDEO] Widzieliście?

Dla wielu mogła to być duża niespodzianka. Ziemowit Kossakowski już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Jasia Kapeli. To nie był dobry występ w wykonaniu byłego dziennikarza TVP Info.

Kazik Klimat Kartel ostro o Jackiewiczu! Doświadczony pięściarz apeluje o zmianę rywala! Przesadził?

Wojciech Ochnicki zaskakuje! ”Kazik Klimat Kartel” ma nadzieje, że już niebawem dojdzie do jego starcia bokserskiego z… Rafałem Jackiewiczem. Jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy apeluje o zmianę przeciwnika na MMA VIP 4. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis