MMA PLMarcin NajmanStanowski ma pomysł na wycofanie gali MMA VIP w Wieluniu! Czy burmistrz przyjmie propozycje?

Stanowski ma pomysł na wycofanie gali MMA VIP w Wieluniu! Czy burmistrz przyjmie propozycje?

Krzysztof Stanowski ma propozycję dla burmistrza Wielunia, aby nie doszło ostatecznie do gali MMA VIP 4, która planowana jest na piątego marca. Dziennikarz chce, aby w tym terminie odbyło się wydarzenie dla młodzieży, a włączą się w to znani sportowcy.

Najman

Stanowski w pewnym momencie postanowił wspomnieć o siostrze Marcina Najmana. Dziennikarz uważa, że jej znajomości z burmistrzem mogły przyczynić się do gali MMA VIP 4 w Wieluniu.

Od 2019 roku siostra Marcina Najmana – Ewa zna burmistrza to nie jakaś wielka tajemnica. Zostało to po jakiejś koślawej znajomości zorganizowane. Natomiast czy miasto się na to godzi.

Stanowski z propozycją!

Dzisiaj Krzysztof Stanowski postanowił złożyć propozycje burmistrzowi Wielunia. Zamiast MMA VIP 4 odbyłoby się specjalny wykład naukowy czy turniej e-sportowy. W Wieluniu mógłby pojawić się Marcin Gortat oraz Marcin Możdżonek.

Warto zaznaczyć, że Stanowski podkreślił – burmistrz dostanie lepszą propozycję finansową niż od MMA VIP.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Witalij Kliczko apeluje do Niemiec: To jest brak wsparcia i zdrada przyjaciół! Co wy na to?

Sytuacja na Ukrainie za moment może być bardzo poważna. W tym momencie na granicy pojawiło się liczne wojsko rosyjskie. Witalij Kliczko prezydent Kijowa ma ważny apel do Niemiec.

Krzysztof Rozpara mocno o zachowaniu Don Kasjo: Nie będzie nam Kasjusza brakować! Zaskoczeni?

Niedawno było głośno o tym, że popularny Kasjusz Życiński został włodarzem organizacji PRIME SHOW MMA. Wiele było dywagacji co na ten temat sądzą założyciele FAME, jeden z nich udzielił odpowiedzi w wywiadzie dla Tomasza Majewskiego z FightsportPL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis