Stan zdrowia ojca Khabiba: ciągle nie mówi, jest w poważnym stanie

Stan zdrowia ojca Khabiba Nurmagomedovowa wciąż się nie poprawia. Senior rodu Nurmagomedovowów przebywa w szpitalu wojskowym w Moskwie. Pozostaje w ciężkim stanie po operacji serca.

Kilka tygodni temu Abdulmanap Nurmagomedov został przewieziony ze szpitala w Dagestanie do szpitala wojskowego w Moskwie. Trafił tam z objawami zapalenia płuc i grypy. Stan zdrowia ojca Khabiba pogorszył się. Abdulamanap Nurmagomedov doznał zawału serca i przeszedł operację. Pozostawał w śpiączce farmakologicznej, z której ostatnio się wybudził.

Stan zdrowia ojca Khabiba

Abdulmanap Nurmagomedov pozostaje w stanie krytycznym po zawale serca, który rzekomo był spowodowany chorobą COVID-19. Pomimo wybudzenia ze śpiączki farmakologicznej kilka dni temu, stan zdrowia ojca mistrza UFC wciąż jest poważny.

„Nie jest już w śpiączce, ale ciągle nie może mówić. Jest w ciężkim stanie. To jedyna rzecz, o której wiemy.” – powiedział dla Sport Express przyjaciel rodzony Nuramgomedovowów, Ramazan Rabadanov.

Rabadanov wyznał także portalowi TASS.ru, że Abdulmanap Nurmagomedov doznał także udaru mózgu. W śpiączce pozostawał siedem dni po operacji serca.

Obecnie w Rosji odnotowano ponad 282 tysiące zachorowań na COVID-19. Zgonów zanotowano ponad 2600. Pomimo czwartej największej liczby zachorowań na koronawirusa na świecie, prezydent Rosji Władimir Putin zniósł wszelkie obostrzenia w kraju.

Zobacz także:

Ile zarobił Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!

Kto odszedł z Trójki w ostatnim czasie?

Kolejny znany dziennikarz odszedł z radiowej Trójki. Pracował tam 35 lat!