MMA PLMMAŚrodowisko MMA komentuje mecz Polska-Szwecja: Ludzie kochają bohaterów, przegrani nie mają już miejsca…

Środowisko MMA komentuje mecz Polska-Szwecja: Ludzie kochają bohaterów, przegrani nie mają już miejsca…

Wczorajszy mecz dostarczył mnóstwo emocji! Wielu kibiców wierzyło do samego końca, że Polska wyjdzie z grupy pokonując reprezentację Szwecji. Po meczu nie brakowało też wpisów z środowiska MMA.

Okazji nie brakowało, żeby wyjść zwycięsko z jakże ważnego meczu. Reprezentacja Polski postanowiła zaryzykować i walczyła do samego końca. Ostatecznie w doliczonym czasie to Szwedzi strzelili nam bramkę i było już po wszystkim. Tym samym z grupy wyszła reprezentacja Hiszpanii, Szwecji oraz Słowacji.

Środowisko MMA komentuje mecz Polska-Szwecja!

Tym meczem żyła cała Polska. Wielkie nadzieje, ale przy tym dostarczone emocje. Środowisko MMA również skomentowało mecz Polska-Szwecja. Sami zobaczcie poniżej.

Żaden ze mnie znawca,czy fan piłki nożnej.Totalne beztalencie jak chodzi o grę. O mistrzostwach dowiedziałem się przez przypadek bo mój Kuba bardzo kibicował Polskiej Drużynie.Zapytałem czemu takie oburzenie jest po meczu ze Słowacją. Ludzie kochają bohaterów, przegrani nie mają już miejsca u większości. Było tak,jest i będzie. Z ciekawości obejrzałem mecz z Hiszpanią. Według mnie laika dobry mecz,ale prognozy i przewidywania znawców były dalekie od optymizmu.Po remisie znów ach,och,ech.Dzis ostra bitwa do końca ze Szwecja.Przegrana i znów ripit.Syn powiedział,że walka,ostra walka.Drużyna i to cenię.Każdy chce,żeby Nasi wygrywali,ale nie udaje się Im.Mimo to każdy zawsze z nadzieją ogląda.Gdy sukces wygraliśmy,gdy przegrają,to przegrali.Gratuluję mega postawy i ostrej walki,nie jako kibic bo nim nie byłem i nie stałem się nagle na chwilę,tylko jako sportowiec,który jak i Inni sportowcy powinniśmy doceniać ciężką pracę i poświęcenie.Może moje słowa o kant dupy się Piłkarzom odbiją,a może zrobi Im się miło,że są Ludzie myślący jak i ja.Może wśród Nich są tacy co jaja wywalą bo hajs się zgadza,lecz tacy nie są prawdziwymi wojownikami,bo przychodzi dzień,że hajs jest,ale i przegrane są i kują, kują bardziej jak im w tym nie przeszkodziliśmy w 100%. Moc z Wami Koledzy Piłkarze.

Walczyli do końca. Dla mnie to najważniejsze👊🏻🇵🇱 Dzięki za emocje ekipo!

trzeba to jeszcze raz przeanalizować…

Niestety wracamy do domu… Dzisiaj walczyliśmy do samego końca ! Brawo @lewy_official Dziękujemy drużynie za danie z siebie wszystkiego ! Może jeszcze kiedyś się uda …

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.