MMA PLFENSprzedaż PPV na FEN! Paweł Jóźwiak zdradził ile ludzi wykupiło dostęp na płatne gale jego organizacji!

Sprzedaż PPV na FEN! Paweł Jóźwiak zdradził ile ludzi wykupiło dostęp na płatne gale jego organizacji!

Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Sprzedaż PPV na gale FEN, a konkretnie liczby wykupionych dostępów to była sprawa owiana przez wrocławską organizację tajemnicą. Była, do czasu ostatniej “Jurasówki”, gdzie gościł prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Szef drugiej największej organizacji MMA w kraju w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim zdradził, jakie liczby sprzedażowe wykręciły trzy gale Fight Exclusive Night transmitowane w systemie PPV.

Sprzedaż PPV na FEN! Paweł Jóźwiak zdradził ile ludzi wykupiło dostęp na płatne gale jego organizacji!

Ostatnią galą FEN-u transmitowaną w tym systemie była gala FEN 32 z walką wieczoru w postaci starcia Mateusza Rębeckiego z Jose Barriosem. Karta walk tego wydarzenia oparta była tylko i wyłącznie na czysto sportowych zestawieniach.

Jak wyszła sprzedaż?

“Gala FEN 32 niestety sprzedała poniżej 20 tys. PPV.” – zdradził Paweł Jóźwiak.

Była to trzecia impreza FEN-u transmitowana w systemie PPV. Paweł Jóźwiak nie ukrywa, że wcześniejsze imprezy dały lepsze wyniki:

“Z trzech gal FEN w PPV ta ostatnia miała najgorszą sprzedaż i nie było na niej żadnego freaka, byli sami sportowcy. Jestem zadowolony jak jest sprzedaż powyżej 30k. Pierwsza gala zakręciliśmy się koło 30 tysięcy, druga koło 20 tysięcy, ale teraz nie doszliśmy do 20 tysięcy.”

Przypominamy, że pierwszą galą FEN w PPV było FEN 28 z walkami Rębecki vs Silva, Pudzianowski vs Szeliga czy Kijańczuk vs Wójcik. Drugą imprezą z transmisją w PPV było FEN 31. Tam sprzedaż nakręcały walki Rutkowski vs Zieliński 2 i Trybała vs Borowski.

Najbliższa gala FEN 34 także będzie transmitowana w systemie PPV.

Zobacz także:

Patricio “Pitbull” jest niesamowity. Udusił rywala do nieprzytomności i zawalczy o milion dolarów! [WIDEO[

W walce wieczoru gali Bellator 255 Patricio “Pitbull” Frreirie poddał Emmanuela Sancheza. Przeciwnik nie odklepał i stracił przytomność. Teraz Brazylijczyk w finale Grand Prix wagi piórkowej zmierzy się z AJ-em McKee. Zwycięzca zgarnie aż milion dolarów!

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.