MMA PLFAME MMASprzedaż PPV na FAME MMA 9: Sylwester Wardęga pobił rekord Dubiela! Ogromna liczba zakupów z jego reflinka!

Sprzedaż PPV na FAME MMA 9: Sylwester Wardęga pobił rekord Dubiela! Ogromna liczba zakupów z jego reflinka!

Foto: FAME MMA

Sprzedaż PPV na gale FAME MMA to już od lat temat rzeka w polskich sportach walki. Choć nigdy nie poznaliśmy dokładnych liczb dotyczących sprzedaży dostępu na imprezy swarzędzkiej organizacji, to mimo to budzą one wyobraźnię nie tylko fanów, ale i właścicieli konkurencyjnych organizacji.

Tym bardziej, kiedy dowiadujemy się o rekordowej sprzedaży PPV z reflinka jednego uczestnika! Nowym rekordzistą pod tym względem jest Sylwester Wardęga prowadzący na Youtube kanał Wataha – Krulestwo.

Sprzedaż PPV na FAME MMA 9: Sylwester Wardęga pobił rekord Dubiela! Ogromna liczba zakupów z jego reflinka!

Wardęga na FAEM MMA 9 zmierzył się z innym youtuberem – Kacprem Blonskym. Przegrał on to starcie przez poddanie w pierwszej rundzie, odstając zdecydowanie warunkami fizycznymi od swojego rywala.

Wardęga ma jednak powody do dumy. W klatce zrobił co mógł, a sprzedaż PPV z jego dedykowanego linku okazała się rekordowa w historii FAME MMA.

Dotychczasowy rekord należał do Marcina Dubiela, który sprzedał 30 tys. dostępów ze swojego reflinka. Wardęga – według jego relacji na Instagramie – sprzedał tych dostępów aż… 48 tysięcy!

Zdjęcie

Nie wiemy jak tam liczba wygląda w całości sprzedanych PPV na FAME MMA 9, ale mimo niepełnych danych, sprzedaż Wardęgi robi ogromne wrażenie!

Dzięki swojej internetowej aktywności, Wardęga otrzyma od FAME MMA umówioną kwotę ze sprzedaży PPV ze swojego linku. Choć szczegółów nie znamy, to może być to kwota między 2 a 4 złote od jednego sprzedanego PPV.

Zobacz także:

MMATricks.pl – pierwsza w Polsce platforma do samodzielnej nauki MMA właśnie wystartowała!

MMATricks.pl to pierwsza w Polsce innowacyjna platforma, dzięki której samemu możesz uczyć się i poznawać tajniki niesamowicie szybko rozwijającej się dyscypliny zwanej MMA. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz czy trenujesz kilka lat. Trzy poziomy zaawansowania pozwalają, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Zobaczcie jakie komentarze pojawiały się po przegranej Błachowicza! ”Niestety UFC to nie KSW”

Jan Błachowicz (28-8) jest świetnym przykładem zawodnika, który nie poddaje się do samego końca. Polak w 2017 roku był bliski zwolnienia z największej organizacji na świecie. Jan postawił na zmiany i wrócił w wielkim stylu. Postanowiliśmy przypomnieć wam komentarze internautów, które pojawiały się w ciężkich chwilach naszego mistrza.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-14.03.2021]

Kolejny weekend to kolejne gale MMA. Co warto obejrzeć tym razem? Sprawdźcie.