MMA PLBoksSprawa Kosteckiego w filmie Vegi. Kontrowersyjny reżyser wypuścił zapowiedź filmu “Pętla”

Sprawa Kosteckiego w filmie Vegi. Kontrowersyjny reżyser wypuścił zapowiedź filmu “Pętla”

Sprawa śmierci Dawida Kosteckiego w nowym filmie Patryka Vegi. Kontrowersyjny reżyser, na którego filmy chodzi tłumy Polaków wypuścił właśnie pierwszą zapowiedź swojego nowego filmu.

Nadchodzi nowy obraz filmowy Patryka Vegi – “Pętla”. W filmie opowiedziano między innymi historię byłego pięściarza Dawida Kosteckiego, który popełnił samobójstwo w więzieniu.

Sprawa Kosteckiego w filmie Vegi. Kontrowersyjny reżyser wypuścił zapowiedź filmu “Pętla”

Dawid Kostecki był swego czasu jednym z najlepszych polskich bokserów. Oprócz sportowej kariery popularny „Cygan” prowadził również życie przestępcy, które znacząco wpłynęło na zahamowanie jego kariery. Tuż przed walką z legendarnym Royem Jonesem Jr. Pięściarz został zatrzymany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia.

Po powrocie na wolność bokser nie wrócił już do wielkiej formy. Ponadto w 2017 roku „Cygan” raz jeszcze trafił za kratki, odbywając karę pięciu lat pozbawienia wolności. Ostatecznie 38-latek nie wrócił już do normalnego życia. Mianowicie w sierpniu ubiegłego roku został on znaleziony martwy w swojej celi.

Pierwotnie stwierdzono w sprawie samobójstwo. Dość długo jednak osoby związane z Kosteckim żądały zbadania całej sprawy, mające na celu ustalenie, czy ktoś „nie pomógł” w śmierci pięściarza. Na jaw zaczęły wychodzić bowiem różne kwestie mające sugerować, iż „Cygan” naraził się osobom kojarzonym ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Ostatecznie sprawa została jednak zamknięta. Prokuratura nie znalazła bowiem dowodów na to, jakoby Kostecki został zamordowany lub ktoś podżegał go do samobójstwa. Tym samym nikt nie zostanie w sprawie pociągnięty do odpowiedzialności.

Teraz historię Dawida Kosteckiego opowie Patry Vega w swoim najnowszym filmie. Poniżej oficjalna zapowiedź “Pętli”:

Zobacz także:

“To manipulacja! Kostecki nikogo się nie bał, to jego się bali” – wiceminister o śmierci Dawida Kosteckiego

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik był gościem programu “Kwadrans polityczny”, w którym odniósł się do raportu na temat samobójczej śmierci Dawida Kosteckiego, a przygotowanego na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. 

Nowe niepokojące informacje na temat śmierci Dawida Kosteckiego.

Rzecznik Praw Obywatelskich – Adam Bodnar postanowił przyjrzeć się bliżej samobójczej śmierci byłego pięściarza Dawida Kosteckiego. Informacje, które przedstawił jego zespół, który badał sprawę w Białołęce są niepokojące.