MMA PLFAME MMASpięcie za kulisami konferencji FAME MMA 15! Szeliga chciał bić się z… Franiem! [WIDEO]

Spięcie za kulisami konferencji FAME MMA 15! Szeliga chciał bić się z… Franiem! [WIDEO]

Dymy za kulisami pierwszej konferencji FAME MMA 15, która odbędzie się tuż przed zakończeniem wakacji. Jak się okazuje Piotr Szeliga ma mocną spinę z nowym zawodnikiem organizacji – Franciszkiem ”Franio” Rusieckim. Sytuację musiała uspokoić ochrona.

Szeliga

Do debiutu ”Frania” (topowy streamer) dojdzie na zbliżającej się gali, a jego przeciwnikiem będzie Jakub ”Paramaxil” Frączek. Tu jest mocna spina – co widać na pierwszej części konferencji.

Możecie zobaczyć ją poniżej:

Spięcie za kulisami!

Mocna spina powstała za kulisami konferencji FAME MMA 15! Doszło do konfrontacji Piotra Szeligi z Franciszkiem ”Franio” Rusieckim. Ochrona musiała uspokoić sytuację.

Jest też krótka rozmowa ”Szeliego” z Michałem ”Boxdelem” Baronem. Zawodnik FAME MMA wytłumaczył co się stało.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Szpilka odpowiada na słowa Oknińskiego: Dziwie się, że trener się wypowiada w taki sposób! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl został zapytany o ostatnie wypowiedzi Mirosław Oknińskiego w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że Denis Załęcki został nowym podopiecznym uznanego i szanowanego trenera w naszym kraju.

Marcin Najman popiera Różańskiego: Dzisiaj sprzedaje się wyłącznie głupota, a nie sport! Co wy na to?

Marcin Najman postanowił zareagować po wywiadzie Łukasza Różańskiego z Super Expressem. ”El Testosteron” zapewnia, że w dzisiejszych czasach sprzedaje się wyłącznie głupota. Jako przykład podał ostatni trening łokci w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis