MMA PLArchiwumFAME MMA“Spiąłeś się troszeczkę!” – Polak prowokował Grega na Face2Face. Potem twitterowicz tłumaczył mu żarty

“Spiąłeś się troszeczkę!” – Polak prowokował Grega na Face2Face. Potem twitterowicz tłumaczył mu żarty

Wczoraj wieczorem na oficjalnym kanale organizacji FAME MMA pojawił się program Face2Face, w którym mogliśmy zobaczyć już na samym początku transmisji, jak Polak prowokował Grega, czyli popularnego twitterowicza, z którym zmierzy się w klatce.

Polak prowokował Grega na Face2Face

Polak i Greg to jedna z walk, które odbędą się na gali FAME: Reborn zaplanowanej już na dzień 9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Obaj zawodnicy zaczęli wczorajszy program, w którym później uczestniczyły także dwie zawodniczki – Navcia i Lizi.

“Spiąłeś się troszeczkę!” – Polak prowokował Grega na Face2Face. Potem twitterowicz tłumaczył mu żarty

Greg to popularny twitterowicz, który w sieci wielokrotnie drwił z zachowań Adriana “Polaka” Polańskiego, punktując jego działania w sieci.

Ta krytyka, ironia i żarty na temat Polaka skutkowały tym, że właściciele organizacji FAME MMA postanowiły dać Gregowi szansę pokazania się w klatce i to na tle tego weterana freaków.

Wczoraj panowie spotkali się ze sobą po raz pierwszy. Polak tuż przed rozpoczęciem programu próbował sprowokować Grega, zapraszając go do spotkania twarzą w twarz i wmawianiu, że ten czuje się cały spięty nie tylko przed ich konfrontacją klatkową, ale i przed występem w programie na żywo.

To jednak nie do końca się Polakowi udało, bowiem Greg w trakcie programu poczuł luz, żartował, a niektóre żarty musiał rywalowi tłumaczyć.

Cały program możecie nadrobić poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis