MMA PLUFCSpecjalne obostrzenia przy walce Khabib vs. Ferguson: gala poza USA, brak skupisk, dziesięciu ludzi w pokoju

Specjalne obostrzenia przy walce Khabib vs. Ferguson: gala poza USA, brak skupisk, dziesięciu ludzi w pokoju

UFC chucha i dmucha na nadchodzącą kwietniową galę UFC 249: Khabib vs. Ferguson. Wygląda bowiem na to, że impreza z długo wyczekiwaną walką o pas mistrzowski wagi lekkiej odbędzie się, ale wg specjalnych obostrzeń!

UFC 249 zaplanowane jest na dzień 18 kwietnia w Nowym Jorku, ale wg najnowszych informacji przekazanych stacji ESPN przez prezesa UFC, Danę White’a, w grę wchodzi organizacja tej imprezy w innej lokalizacji.

Sprawa oczywiście ma związek z panującą na całym świecie pandemią koronawirusa, która wyhamowała społeczeństwo i paraliżuje wszelkie dziedzina życia.

“Odwołujemy trzy najbliższe gale, ale tony Ferguson vs. Khabib, zaplanowane na 18 kwietnia ciągle jest w grze. Ta impreza w planach nadal się odbędzie.

Będziemy przestrzegać obostrzeń. Nie będziemy umieszczać więcej niż dziesięcioro ludzi w jednym pokoju. Mam nadzieję, że do kwietnia wszystko się wyjaśni. Ta walka Tonyego z Khabibem się wydarzy. Bez tłumów, może bez publiczności, cokolwiek, co będzie konieczne, to wdrożymy. Możliwe, że nie odbędzie się nawet w Stanach Zjednoczonych, ale na pewno się ona wydarzy.”