MMA PLMurańskiSpecjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa!

Specjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa!

Michał Cichy na swoim kanale YouTube porozmawiał z Jarosławem Rogowskim. W pewnym momencie Michał postanowił poprosić specjalistę krav magi, aby ocenił umiejętności Jacka Murańskiego.

Murański

Podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie doszło do pierwszej walki Murańskiego. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna i w extra fightcie zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe była to walka w rzymskiej klatce, gdzie również dozwolone były uderzenia łokciem. Ostatecznie w czwartej rundzie Murański po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Rogowski: Ma odwagę, żeby nawet coś do niego powiedzieć!

Jarosław Rogowski specjalista krav magi (jego kanał na YouTubie zobaczycie TUTAJ) wypowiedział się o umiejętnościach Jacka Murańskiego.

Wiesz co być może ma wpływ na jakieś pseudo szkoły, może tak. Ja tak jak powiedziałem nie boję się żadnego hejtu ze strony ludzi, którzy uważają, że coś jest skuteczne, ponieważ ja mam swoją markę, ja się nie oglądam na tą walkę. Patrząc na tą walkę przede wszystkim w ogóle ja nic do gościa nie mam. Tak jak rozmawialiśmy nie można odmówić mu charakteru, bo widziałem go w różnych sytuacjach. Jeżeli chodzi o umiejętności wiadomo, że walka na ulicy to jest co innego niż walka w klatce, ale sam fakt, że gościu lat 50 walczy… Nie wiem ile ma lat Tańcula? Wiadomo, że jest w tym bardzo dużo biznesu, to nakręca, z tego są pieniądze. Natomiast wiesz co? Najgorszym przeciwnikiem jaki może Cię spotkać na ulicy to jest gościu, któremu jest wszystko jedno. Czyli ktoś może mieć mniejsze umiejętności, ale potrafi tak się odpalić i z taką pewnością zaatakować, że on Cię nagle zjada. Wychodzi gościu w trampkach, wychodzi z boksu czy jiu-jitsu, a nagle wychodzi gościu z bramy, któremu jest wszystko jedno i dostaje od niego smary. ”Ale ja przecież od 10 lat trenuje”, no dobra ale miałeś gościa któremu jest wszystko jedno, dostałeś w ryja, co się stało to się stało. Patrzyłem na te wszystkie filmy, bo związku z tym, że działaliśmy z Arabem, Nikolą i Bandlem no to się w tym świecie pojawiłem. Oczywiście, że przejrzałem te treningi Murańskiego. To były oczywiście też takie rzeczy, że on też pokazywał tą agresję, praca na worku byłaby pewnie lepsza, a tam pokazuje łokcie dziwne, agresję i tak dalej. Jakby patrzeć na to co się dzieje na ulicy to tam nie ma finezji, tylko ktoś kto walnie z dyni, kopnie w jaja i tak dalej. Czy to jest krav maga? Nie wiem. Myślę, że trzeba być kulturalnym człowiekiem, ale myślę, że to jest czas, aby robić biznes i jeżeli Pan Jacek czy Mateusz znaleźli się w takiej sytuacji, gdzie mogą wykorzystać biznes, dzięki temu będą coś mieli. Jak większość osób co w FAME MMA startuje, mają szansę zarobić. O profesjonalizmie się nie wypowiadam, dla mnie krav magowo może nie za dobrze natomiast charakterologicznie/agresywnie i tak dalej – myślę, że mógłby wystraszyć niejednego takiego młodego zwartego gościa. Co też było pokazane, bo Tańcula jest zaje**ście sprawnym gościem, trenuje wśród osób które znam i szanuje, a jednak tam nie usadził go za bardzo. Nie usadził go tak szybko jak powinien zrobić, to samo jak z Mateuszem w pierwszej walce. To pokazuje też jakąś siłę charakteru, siłę takiej wiesz…ulicy i takiego gangsterzenia. Ja tam widziałem też, że… to wiadomo jest na pokaz, ale wiedziałem do kogo Pan Jacek tam startuje podczas tych wszystkich wywiadów. Tam jest taki gość Gwóźdź, dobrze mówię? Chłop taki i on do takiego gościa startuje, ma odwagę żeby nawet coś do niego powiedzieć. Wiadomo, że do ich walki nie dojdzie, bo jest różnica levelu, ale samo to, że się gościa nie przestraszył, a moim zdaniem powinien. Czy to jest mądre czy głupie. Nie wiem, ja bym się nie wpieprzał tam, gdzie generalnie może pojawić się duży problem.       

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Gamrot otwarty na starcie z Fizievem: Ma naprawdę wyjątkową stójkę! Co wy na to?

Wyśmienicie spisujący się w organizacji Dany White’a Mateusz Gamrot wypowiedział się, co myśli o domniemanym pojedynku z Rafaelem Fizievem.

Pierwszy raz bez Sylvestra Stallone! Poznaliśmy premierę trzeciej części Creed! Czekacie?

Nie tak dawno została ujawniona data premiery trzeciej części kultowego filmu pt.”Creed”. W kinach będziemy mogli to zobaczyć już pod koniec 2022 roku!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis