MMA PLMMASparing Michała Pasternaka z hejterem! Była lekcja pokory: Moje ciosy były bite na 30%! [WIDEO]

Sparing Michała Pasternaka z hejterem! Była lekcja pokory: Moje ciosy były bite na 30%! [WIDEO]

Na kanale ”Ebe Ebe” pojawił się ciekawy materiał pod tytułem ”Zawodnik MMA vs Hejter (Konfrontacja”. Tak zwany hejter postanowił pojawić się w Akademii Sportów Walki Wilanów na sparing z Michałem Pasternakiem, którego obrażał w internecie. Rywalizacja zakończyła się już po pierwszej odsłonie.

Pasternak

Trzeba przyznać, że ”Wampir” w ostatnim czasie zdobył większą popularność za sprawą udziału w wspomnianym kanale ”Ebe Ebe”.

38-latek w tym roku stoczył już jeden pojedynek. Miał on miejsce w co-main evencie CAVEMMA 2 Jastrzębiu Zdroju. Podopieczny Mirosława Oknińskiego po całym dystansie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Adamem Kowalskim.

Sparing Pasternaka z hejterem!

Hejter postanowił pojawić się w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie doszło do jego sparingu z Michałem Pasternakiem. Hejter zaznaczył, że był ciekawy jak to jest – że we freakach tak szybko tracą tlen podczas pojedynku. Tym samym była dobra okazja, aby na własnej skórze przekonał się, dlaczego tak się dzieje.

Sparing zakończył się już po pierwszej rundzie, a ”Wampir” zaznaczył, że jego ciosy były bite na 30%. 

Oto co powiedział hejter po całym sparingu:

Tak. Jeśli coś piszecie, to bierzcie to na klatę w życiu realnym. Jak macie jakiś problem do Michała, to stańcie przed nim i powiedzcie mu w twarz, pogadajcie z nim i sprawdźcie się.  

Cały materiał zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis