MMA PLGenesisSowiński o słowach Szadzińskiego: Ja mu życzę dużo zdrowia, bo myślę, że w tej głowie już nie wszystko lata…

Sowiński o słowach Szadzińskiego: Ja mu życzę dużo zdrowia, bo myślę, że w tej głowie już nie wszystko lata…

Artur Sowiński (21-11) odpowiedział na ostatnie mocne słowach Gracjana Szadzińskiego (8-4). Wojownik z Stargardu stwierdził, że jego były rywal ”frajersko się zachował”. Co na to ”Kornik”?

Kornik

Do ich walki doszło na początku lipca. Sowiński był faworytem, ale mało kto obstawiał, że tak to będzie wyglądało! Reprezentant Silesian Cage Club po dwóch minutach i czterech sekundach zastopował ”Dominatora”.

Od tego czasu Gracjan zaliczył jedno zwycięstwo. Było to starcie w formule gołych pięści na gali Genesis. Szadziński pokazał się z świetnej strony przed czasem pokonując Jana Siroky’ego z Czech.

Artur Sowiński: Gdyby miał mu dać rewanż to tylko w Genesis!

Artur Sowiński w rozmowie z portalem mmarocks.pl zdradził, że jest skłonny dać rewanż Gracjanowi Szadzińskiemu. ”Kornik” zapewnia, że do drugiego ich starcia może dojść tylko w Genesis.

No Gracjan na pewno dał najlepszą walkę. Spoko, bardzo dużo ludzi pyta mnie o Genesis czy zdecydowałbym się tam zawalczyć. A propo Gracjana dużo osób pyta czy dam mu tam rewanż, bo tam ten… (śmiech). Wiesz co, gdybym miał mu dać rewanż to tylko w Genesis. Jeśli miałby walczyć w Genesis to z Gracjanem ze względu na to, że wtedy moja ambicja sportowa by była podrażniona. Na zasadzie takiej, że nie dostaje słabego rywala i muszę to mocno ogarnąć. W MMA nie ma sensu, bądźmy szczerzy. Pierwsza walka pokazała, że Gracjan nadaje się dobrze do Genesis i w sumie jeśli tam jest taki dobry to czemu nie!      

Ponadto Artur został zapytany o ostatniej mocne słowa Gracjana Szadzińskiego, który liczy, że w przyszłości dojdzie do ich rewanżowego starcia.

Powiem tak nie ładnie mnie tam nazwał ”frajerskie zachowanie”. Dwukrotnie podał mi rękę w klatce po walce i mógłby odpuścić sobie frajerskie zachowanie. Już odpuścić gadkę w mediach. Ja rozumiem, że chce doprowadzić do rewanżu ze mną, bo przed Ziółkowskim byłem najgłośniejszym nazwiskiem, który ma w rekordzie, więc nie dziwie mu się po części, że chce do tego doprowadzić. Ja mu życzę dużo zdrowia, bo myślę, że w tej głowie już nie wszystko lata tak jak powinno latać. Tak jak stwierdził w tym wywiadzie, że dostał farfocla, a potem poleciały łokcie. Nie no Gracjan tam nie było żadnych łokci. Ty sobie jeszcze raz zobacz tą walkę to może też będziesz ostrożniej dobierał słowa. Tyle w tym temacie. To Gracjan mówi w każdym wywiadzie, że on nie będzie mówił o co chodzi, a potem i tak o tym wspomina w co drugim, więc na tą chwilę.. Przed walką już Gracjan chciał ze mną walczyć, miał taką chęć. Jak się o tym dowiedziałem, to pomyślałem, że to nawet spoko pomysł. Myślałem, że sobie po walce wyjaśniliśmy tak jak to robią faceci, ale widzę, że nie koniecznie. Może gdyby on zadał jakiś cios, to ja też bym dostał po mordzie, może jakoś mniej by do tego ambicjonalnie podszedł. Tak to widzę, że jego ego jest mocno naruszone.

Zobacz także:

Jon Jones o walce Błachowicza! Zaskoczeni słowami ”Bonesa”?

Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiej walki z udziałem naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszej połowie roku w klatce mógłby spotkać się z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą

Khamzat Chimaev w rankingu UFC! Zaskoczy w starciu z czołówką?

Khamzat Chimaev w oficjalnym rankingu największej organizacji na świecie. Już w grudniu duża walka. Chimaev zaskoczy?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis