Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksSosnowski o zachowaniu Tysona: Nie jest to dobry przykład dla młodzieży, ale kto Królowi Cyganów zabroni!

Sosnowski o zachowaniu Tysona: Nie jest to dobry przykład dla młodzieży, ale kto Królowi Cyganów zabroni!

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) zapowiedział oficjalne zakończenie kariery, ale wydaje się, że wielu fanów nie brało tego na poważnie. ”Król Cyganów” jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu będzie bronił mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Kto będzie jego przeciwnikiem? Opcji jest sporo. Zachowanie/wypowiedzi Fury’ego budzą dużą dyskusję.

Sosnowski

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) vs Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) – o takim zestawieniu mówi się już bardzo długo. Wydawało się, że teraz jest najbliższej do zorganizowania hitowego starcia. ”Król Cyganów” ma już dość czekania i niewykluczone, że ostatecznie jego rywalem będzie ktoś inny.

Czyżby Manuel Charr (33-4, 19 KO) – coraz częściej mówi się o tym zawodniku w kontekście najbliższego przeciwnika Fury’ego.

Jest dyskusja!

Na twitterze powstała dyskusja odnośnie ostatnich wypowiedzi/zachowania Tysona Fury (32-0-1, 23 KO). Głos zabrał ekspert Maciej Miszkin oraz nasz utytułowany pięściarz Albert Sosnowski.

Niestety nie wygląda to dobrze i nie mówię tutaj o tym co mówi Tyson Fury ale w jaki sposób to mówi ! Kto ma wiedzieć to wie

Lekko nafutrowany. Chce trochę się chłop zresetować i pożyć. Korzysta z życia i tak lubi się bawić po pełnych napięciach walkach,oczywiście nie jest to dobry przykład dla młodzieży,ale kto zarobionemu Królowi Cyganów zabroni. Wielkie lelum polelum

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk mocno o Denisie Załęckim: Ja uważam, że tej kontuzji nie było! Widzieliście?

Daniel Omielańczuk (25-13-1) w rozmowie z portalem Mymma.pl wypowiedział się o ostatnim pojedynku Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki wystąpił w co-main evencie High League 4, gdzie zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Szpila” stoczył swój drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [01-02.10.2022] Będziecie oglądać?

Przed nami kolejny ciekawy weekend, podczas którego coś dla siebie znajdą zarówno fani MMA w wydaniu freakowym jak i czysto sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis