MMA PLUFCSorry UFC, ale złoty medalista olimpijski z Tokio podpisał kontrakt z WWE!

Sorry UFC, ale złoty medalista olimpijski z Tokio podpisał kontrakt z WWE!

Złoty medalista olimpijski w zapasach w Tokio Gable Stevenson podpisał kontrakt z organizacją WWE! Amerykanin wybrał ofertę Vince’a McMahona kosztem największych organizacji MMA – UFC, PFL czy Bellatora.

Gable Stevenson

Po igrzyskach olimpijskich w Tokio Stevenson kilka razy sugerował swój występ w mieszanych sztukach walki. Na temat swojej walki rzekomo miał rozmawiać m.in. z UFC, PFL czy Bellatorem.

Ostatecznie wybrał jednak zupełnie inną ofertę sportowego wyzwania.

Sorry UFC, ale złoty medalista olimpijski z Tokio podpisał kontrakt z WWE!

Stevenson na Twitterze ogłosił radosną dla fanów WWE nowinę:

“Moje marzenie z dzieciństwa się spełnia! Oficjalnie podpisałem kontrakt z WWE! Dziękuję za danie mi szansy. Zacznijmy robotę!” – napisał Stevenson.

Steveson w Tokio zdobył złoto w zapasach w stylu wolnym. Niedawno natomiast uczestniczył w imprezie WWE Summerslam, która odbyła się w sierpniu w Las Vegas, gdzie był oklaskiwany przez ponad 50 000 fanów na Allegiant Stadium.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis