MMA PLThe WarSoroko apeluje do młodych ludzi: Dzieciaki można przeć do przodu, nie trzeba się tylko lać!

Soroko apeluje do młodych ludzi: Dzieciaki można przeć do przodu, nie trzeba się tylko lać!

Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym poruszył tematy, które bardzo interesowały internautów. W pewnym momencie karateka apelował do młodzieży.

Soroko

Adam swoim emocjonujący wywiadem po walce zyskał popularność i przychylność kibiców. Sorko wystartował w turnieju na gali The War 3. Pokazał w tych starciach serce do walki, wielką odporność i przede wszystkim charakter. Już w tym momencie Soroko zapowiada kolejne starty na gołe pięści. Niewykluczone, że niebawem zadebiutuje również w mieszanych sztukach walki.

Soroko z przesłaniem!

Adam Soroko jest życiowo doświadczony. Był w różnych kryzysowych/ciężkich sytuacjach. W wywiadzie z Michałem Cichym postanowił dać apel młodzieży.

Kupę czasu żyłem w strachu i ten strach już mi tak zmulił umysł, że przyjmowałem wszystko jako atak. Nawet jeśli ktoś chciał dla mnie dobrze, bo kiedyś nikt nie chciał dla mnie dobrze, więc traktowałem go ”pewnie chce mnie jakoś podejść cham” i chce mnie zaatakować. I atakowałem pierwszy, gdzie w większości bezpodstawnie. Potem to też jak ten pokemony ewoluowało. Patrzę się niby robię źle, coś tam się słuchają, może zrobić to tak, nie tak źle ale i tak będą Cię słuchać. Zobacz szczerze siedzimy u menadżera i jestem z Tobą porozmawiać. To jest piękne i to niech będzie przykładem dla wszystkich dzieciaków, ich wspominam. Czy to poprawczak czy to dom dziecka, zakład karny, dzieciaki można przeć do przodu, nie trzeba się tylko lać. Wystarczy być sobą, pojąć niektóre wartości i żyć.      

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. Pomaga fanom go rozczytać [WIDEO] Co wy na to?

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce – Artur Szpilka zrobił sobie nowy tatuaż. W sieci udostępnił filmik, w którym pomaga fanom go rozczytać.

Poznaliśmy kolejnego rywala Michała Oleksiejczuka. To zawodnik ze świetną serią! Widzieliście?

Znamy już kolejnego przeciwnika Michała Oleksiejczuka (16-4, 1 N/C). Polak zmierzy się z Dustinem Jacobym (16-5-1) na gali UFC 272, którą zaplanowano na 5 marca przyszłego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis