Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBez kategoriiSonnen porównuje czarny pas od Nogueiry do Happy Meala

Sonnen porównuje czarny pas od Nogueiry do Happy Meala

Chael Sonnen kontynuuje swojego “bad blooda” przed walką z Andersonem Silvą która odbędzie się 7 sierpnia na UFC 117. Podczas pobytu na UFC 115, Sonnen mówił o zbliżającej się walce a także wypowiadał się  się o  czarnym  pasie w Brazylijskim Jiu Jitsu Andersona Silvt, który porównał do zabawki z Happy Meala.

“Kiedy wywrócę go na ziemie, nie będzie wcale tak łatwo, przecież on ma czarny pas w BJJ pod braćmi Nogueira, jeśli o mnie chodzi to uważam, że ten pas jest porównywalny do happy meala. Jedna częsć zabawki to worek treningowy a druga nie ma znaczenia.”

“Kiedy muzyka zacznie grać i zacznę chodzić po ringu skoncentruję się na tym co potrafię najlepiej, czyli na zapasach.Ty zabierz mnie do swojej wioski olimpijskiej i pokaż mi swoje Muay Thai.”

“Tak wogóle to co to jest Tajski Boks, wiemy że słowo Tajski pochodzi od Tajlandia. Ale co oznacza słowo boks. Wiec jak on jest dobry w boskie tajskim?  Pewnie tak samo jak w tym czego nauczyli go bracia Nogueira.”

“On jest oszustem, ucieka w walce po łuku a kiedy zbliżysz się do niego on próbuje Cię trafić i odebrać zwycięstwo. Podążam tą samą drogą. Kiedy on odwróci się do mnie plecami, ja będe już za nim gotowy z nożem w ręce.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis