MMA PLGrzegorz SzulakowskiSolo Combat Federation: Olech poddał Ozgę! Szulakowski zapowiada walkę w swojej organizacji!

Solo Combat Federation: Olech poddał Ozgę! Szulakowski zapowiada walkę w swojej organizacji!

Jesteśmy po pierwszej gali Solo Combat Federation. Jeden z właścicieli Grzegorz Szulakowski nie ukrywał, że event okazał się sukcesem. ”Szuli” ponadto zapowiedział, że na jednej z kolejnych edycji wróci do klatki.

Szulakowski

W walce wieczoru zobaczyliśmy ciekawy pojedynek w wadze półciężkiej. Łukasz Olech (2-0) już w pierwszej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Jakuba Ozgę, który niedawno z świetnej strony zaprezentował się w turnieju WOTORE. Olech to podopieczny Andrzeja Kościelskiego i bez wątpienia warto obserwować tego chłopaka.

Wcześniej w klatce pojawił się Mateusz Pogudz, który po dłuższej przerwie zastopował Piotra ”Bubu” Ćwika. Pogudz ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim.

Grzegorz Szulakowski w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapowiedział swój pojedynek. ”Szuli” wróci do klatki na jednej z przyszłych edycji  Solo Combat Federation. Szulakowski zdradził, że chętnie zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Relację z gali w Kępnie zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Awantura w klatce! Sędzia zrobił wszystko, aby powstrzymać bójkę! [WIDEO] Widzieliście?

Mogło to się skończyć zdecydowanie gorzej, gdyby nie szybka i mocna reakcja sędziego. Duże zamieszanie powstało po jednej z głównych walk gali Brave CF 57, która wczoraj odbyła się w Bahrajnie.

Artur Gwóźdź o Pasternaku: Żałosna sytuacja, żeby zawodnik wyzywał menadżera! Co wy na to?

Artur Gwóźdź pojawił się we wczorajszym odcinku ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym. Menadżer grupy Artnox Fight Sport został zapytany o ostatnim wyzwaniu Michała Pasternaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis