MMA PLRoberto SoldicSoldić coraz bardziej myśli o UFC: Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów!

Soldić coraz bardziej myśli o UFC: Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów!

Roberto Soldić (20-3) ma już w kontrakcie z KSW tylko jeden pojedynek. Reprezentant Chorwacji coraz częściej wspomina o sprawdzeniu się w największej organizacji na świecie. ”RoboCop” to jedna z największych gwiazd w historii polskiej organizacji.

Soldić

27-latek ostatni pojedynek stoczył w grudniu na KSW 65. Było to hitowe starcie z Mamedem Khalidovem (35-8-2).

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Soldić: Chcę przetestować swoje umiejętności w walce z najlepszymi!

Roberto Soldić (20-3) w rozmowie z portalem MMAJunkie zdradził, że czuje się gotowy i chciałby spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie.

Mam jedną walkę na obecnym kontrakcie z KSW. W lipcu zakończę swój kontrakt. Mój menadżer musi porozmawiać z szefami KSW – Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim. Muszą porozmawiać i zobaczymy co dalej. Jeśli chodzi o mnie, ja chcę przetestować swoje umiejętności w walce z najlepszymi, a najlepszą organizacją MMA na świecie jest UFC. Chcę przetestować siebie w USA, bo tam jest liga mistrzów.

Zobacz także:

Organizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku! Zaskoczeni?

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. ”Bad Boy” w sobotę stoczył pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Denis pewnie na całym dystansie wypunktował Alana Kwiecińskiego.

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka! Widzieliście?

Dzisiaj świat obiegła informacja o tym, jak znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Teraz na te rewelacje zareagował były mistrz UFC – Jan Błachowicz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis