MMA PLPrime Show MMASobota wyzwał na pojedynek Roberta RS77: Zwykle potrzebujesz młotka w ręku albo ekipy!

Sobota wyzwał na pojedynek Roberta RS77: Zwykle potrzebujesz młotka w ręku albo ekipy!

Michał Sobolewski jest wściekły! ”Sobota” zamierza wyjaśnić paru raperów, a dodatkowo postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Roberta RS77. Czy dojdzie do takiego starcia w klatce? Tego nie można wykluczyć.

Sobota

Sobolewski twierdzi, że ”Jongmen” wysłał ”kapusia”, żeby po pobił po konferencji PRIME SHOW MMA.

Wiem już więcej na temat tego, co się wydarzyło. Wiem więcej, ponieważ zadzwoniło do mnie pół Polski, pół Polski wysłało mi różne wiadomości – znajomi, nieznajomi, koledzy oraz totalnie przypadkowe osoby (…) Nie był to hejter, a był to najzwyczajniej w świecie kapuś. Słynny kapuś z Iławy (…) A żeby było śmieszniej, okazało się, że Jongmen siedząc w Dubaju, nie mógł zdzierżyć, że Sobota chodzi po Warszawie. Wysłał do niego człowieka. Człowiekiem okazał się właśnie kapuś, kapuś z Iławy, który w Iławie został pogoniony. Przeniósł się do Trójmiasta, potem został pogoniony z Trójmiasta i osadził się w Warszawie. Tam występował w teledyskach ”Ciemnej Strefy”, jego żona reklamuje ubrania Ciemnej Strefy. Został przytulony przez ekipę Jongmena i Roberta RS. Tylko chyba nie zna się na tej robocie, bo przyszedł zrobić swój popis przy 1000 świadków oraz mediów.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Sobota: To będzie pierwsza solówka w twoim życiu!

Michał Sobolewski za pomocą insta stories postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Roberta RS77. Nie brakowało mocnych słów!

Wyzywam cię Robert RS77 na walkę w oktagonie na zasadach full MMA. 3×5 minut z dodatkową rundą, jeśli któryś z nas jeszcze będzie stał na nogach, a sędziowie nie będą potrafili rozstrzygnąć tego pojedynku. Skoro masz jaja przyjeżdżać z ekipą na jednego Sobusia, to czy masz jaja zrobić to sam, solo w oktagonie, bez sprzętu? Z tego co wiem, to będzie pierwsza solówka w twoim życiu. Dlatego, że zwykle potrzebujesz młotka w ręku albo ekipy za plecami. Chociaż co ja pi*rdolę. Już taką solówkę miałeś, jak naj*bałeś swoją babę.

”Sobota” miał również apel do innych raperów.

Do wszystkich raperków, którzy się do mnie spruli. Narzeczeni Jongmena i Roberta. Żółw z Fenomenu, co brodę nagle zapuściłeś i odważny się zrobiłeś. Cypis srypis i Bilon do was też się odezwę. Nie martwcie się, Sobota nie zapomina.

Zobacz także:

PRIME Show MMA robi zapowiedź na wzór gry Mortal Kombat [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się niecodzienna zapowiedź nadchodzącej gali PRIME Show MMA, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Zapowiedź stylizowana jest na grę Mortal Kombat.

Borys Mańkowski przekonuje: Oglądałem walkę 10 razy, przegrałem jedną rundę! Co wy na to?

Ponad miesiąc minął już od gali KSW 66, na której doszło do starcia na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Marianem Ziółkowskim. Mimo upływu czasu z werdyktem tego pojedynku nadal nie zgadza się “Diabeł Tasmański”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis