MMA PLPrime Show MMASobota uważa, że Jongmen wysłał ”kapusia”, aby go pobił na konferencji PRIME SHOW MMA!

Sobota uważa, że Jongmen wysłał ”kapusia”, aby go pobił na konferencji PRIME SHOW MMA!

Michał Sobolewski po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1 został zaatakowany. Popularny raper twierdzi, że jego wróg Krystian ”Jongmen”  Brzeziński wysłał ”kapusia” do spowodowania afery.

Sobota

Sobolewski już w sobotę stoczy swój drugi pojedynek. 44-latek w Atlas Arenie na zasadach boksu zmierzy się z Adrianem “Puszbarberem” Salwą.

Jest nagranie zza kulis drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 1. Było gorąco, bowiem antyfan z wściekłością ruszył na Michała Sobolewskiego. Jak się później okazało – jeden z widzów dzisiejszej konferencji podszedł do ”Soboty”, aby porozmawiać. W pewnym momencie postanowił go uderzyć.

Zobaczcie wideo poniżej:

Sobota: Wiem już więcej na temat tego, co się wydarzyło!

Michał Sobolewski twierdzi, że ”Jongmen” wysłał ”kapusia”, żeby po pobił po konferencji PRIME SHOW MMA.

Wiem już więcej na temat tego, co się wydarzyło. Wiem więcej, ponieważ zadzwoniło do mnie pół Polski, pół Polski wysłało mi różne wiadomości – znajomi, nieznajomi, koledzy oraz totalnie przypadkowe osoby (…) Nie był to hejter, a był to najzwyczajniej w świecie kapuś. Słynny kapuś z Iławy (…) A żeby było śmieszniej, okazało się, że Jongmen siedząc w Dubaju, nie mógł zdzierżyć, że Sobota chodzi po Warszawie. Wysłał do niego człowieka. Człowiekiem okazał się właśnie kapuś, kapuś z Iławy, który w Iławie został pogoniony. Przeniósł się do Trójmiasta, potem został pogoniony z Trójmiasta i osadził się w Warszawie. Tam występował w teledyskach ”Ciemnej Strefy”, jego żona reklamuje ubrania Ciemnej Strefy. Został przytulony przez ekipę Jongmena i Roberta RS. Tylko chyba nie zna się na tej robocie, bo przyszedł zrobić swój popis przy 1000 świadków oraz mediów.

Zobacz także:

Vasyl Halych ostro o Załęckim: Mogłem walczyć z nim na High League, ale Denis się obsrał! [WIDEO] Widzieliście?

Vasyl Halych w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o Denisie Załęckim. Zawodnik GROMDY twierdzi, że dostał propozycję z High League, ale ”Bad Boy” miał odmówić. Przypomnijmy, że reprezentant Ukrainy został zapowiedziany jako zawodnik następnej edycji Mariusza Grabowskiego oraz Mateusza Borka.

Gruchała chętny na walkę z Najmanem: Mogę zawalczyć z Tobą jedną ręką, w jakiej formule chcesz! Co wy na to?

Tu nie było mowy o jakiejś ustawce. Zawodnik MMA VIP – Remi Gruchała naprawdę jest zły na Marcina Najmana. Młody fighter zaproponował Najmanowi walkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Gruchała jest gotowy zawalczyć z ”El Testosteronem” jedną ręką, a drugiej nie musi wcale używać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis