MMA PLPrime Show MMASobota odpowiada internautom: Sorry ale Słowik to wybór wasz, to wy nakręcaliście w aferze!

Sobota odpowiada internautom: Sorry ale Słowik to wybór wasz, to wy nakręcaliście w aferze!

Michał Sobolewski znany wszystkim jako ”Sobota” już niebawem stoczy drugi pojedynek. Znany raper postanowił zareagować, na niektóre komentarze po ogłoszeniu jego walki na Prime Show MMA.

Sobota

”Sobota” dziewiętnastego lutego wystąpi w Łodzi. Michał na zasadach bokserskich zmierzy się z ”Puszbarberem”. Przypomnijmy, że Sobolewski w 2020 roku wystąpił na gali FAME MMA. Na 8 edycji dał naprawdę wyrównany pojedynek z Filipem ”Filipkiem” Marcinikiem.

Sobota reaguje!

Michał Sobolewski na swoim profilu ogłosił, że stoczy drugi pojedynek. Oczywiście w komentarzach powstała tak zwana burza. ”Sobota” postanowił zareagować.

Internauta: Sobota ogólnie sobuś, co cię skłoniło do tego, by brać udział w takim czymś… mówisz portfel, pieniądze. Ale jak odniesiesz się to hejtu… No jednak raper, kiedyś Paluch Oficjalnie z kawałkiem spłata jest piękny fragment “Jeśli kiedyś palma mi odbije. I do tv gdzieś do jury pójdę sam. Wtedy powiedz na osiedlu że nie żyję. Wiesz, na razie wszystko w normie. Lecę tak, ziom”. Nie obawiasz się, że przestaniesz żyć…

Sobota: obawiam się że przestałem żyć, jeżdżąc na koncerty nie widząc rodziny, zachlewajac palę i nacpywajac się, z ludźmi którzy nazywając się moimi fanami mówią do mnie Sebus, gdy moje imię to Michał. Wieszają się najebani, obrzyguja pakamerę, łaskami co chcą się nabić na kutasa, nie widząc jak mój syn dorasta. Spędzając w studiu nacoany samotne chwile. Muzykę robię ale całkiem na spokojnie, mając czas dla syna nie odsypiając tras, widzę jak dorasta i pomagam mu w nauce, bo wygrałem sprawę sądową i jestem tata na pełen etat, mam mega szczęśliwa rodzinę mnóstwo trzeźwości, duzo sportu i kurwa radości, powiedz mi czy dogodzę wszystkim? Koncerty gram co tydzień prawie, nie jadę na takie które są za daleko albo sprawia że znów będę 3 dni odsypiał. Mój syn się cieszy że tata w domu, chce dla niego jak najlepiej. Jeżeli chodzi o hajs, to w 2 lata postawiłem na krypto, żeby nie zdechnac. Ale bycie w mediach to moja praca. Śledzicie co chcecie, nie wiecie np że zagrałem w kolejnym filmie, albo że nagrywam kolejne numery, które albo wam się spodobaja albo nie, i od tego czy kurwa teraz wygra oliwka brazil czy ja ma zależeć mój hajs? Od tego jak wam coś wleci to ciężkie być 20 lat uwiazanym uzależnionym od ludzi tak samo nie stabilnych jak ja 2 chujowych czasach, którzy na swojej playliście mają cypisa i mnie obok….

Następny internauta: Sobota rozumiem Cię Michał, ale nie sadzisz ze te gale są żałosne i że to kicz ii że będziesz pacynką w tym teatrzyku. Cieszę się z Twoich osobistych sukcesów to ważne, bardzo! Ale uważam że jesteś ponad to. Nie mniej jednak życzę powodzenia i mam ogromną nadzieję że żadnym słowikom piątki przybijać nie będziesz, życzę dalszych sukcesów na polu rodzinnym i zawodowym

Sobota: słuchaj, kradzieże i dilerka, morderstwa i przemyty to powinno być żałosne, a ma kurwa swoje miejsce w sercach ludzi show biznesie nad tym bym się zastanowił, nie nad gałami które na samym końcu wymagają sportu, posiewicenia i walki,

Następny internauta: Sobota tak, tylko mogłeś wziąć walkę z kimś, kto nie ma na sumieniu znęcania się nad niepełnosprawnym. Fajnie, że prowadzisz trzeźwe życie, ale to nie jest tarcza ochronna na każdą rzecz. Niby tu się wyzbywasz patologii,a sam poniekąd promujesz i dajesz zarobek patusowi. Trochę hipokryzja.

Sobota: słuchaj to, o czym wy piszecie to jest tanie pierdolenie, bo ja nie biorąc walki temu małolatowi nie pomogę, ale gdyby ktoś ruszył mózgiem, to dla tego dzieciaka, ugrałyby w sądzie od nich nieźle odszkodowanie. Za to się weźcie zamiast za pisanie mi komentaezy:) (..) słuchaj w drugą stronę jak opierać się na tym co wy piszecie j jaka jest opinia w necie, mu piszą że wziął walkę z frajerem nie dogodzimy Wam (..) nie to mi zaproponowano ta walkę i dobry hajs. Ja mam miesiąc na przygotowanie się, mam 44 lata mam z Normanem Parke wyskoczyć, wyglądam jak podróba Ragnara no ale kurwa nim nie jestem.

Następny internauta: Panie Sobota narzekanie na życie rapera gdy samemu się takie wybrało jest conajmniej śmieszne jeszcze do tego gdy ludzie wiedzą i sam jesteś świadom tego jak te życie wyglądało. Trochę Pan myli hejt z krytyka fanów którzy, jak zresztą ja są zawiedzeni tym ,że jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce promuje swoją osobą taką szopkę jak prime mma. Nie chodzi o to ,że ludzie patrzą Panu w portwel tylko patrzą na to że promowane są takie osoby na tej komedii jak Słowik, Kamerzysta czy Kruszwil i o to chodzi faną.

Sobota: sorry ale Słowik to wybór wasz, ja w to nie wchodzę, to wy fajni nakręcalisciw w aferze. Koperkowej kryminał, to wy fani wybieracie na YouTube dobry przekaz dla małolatów nie ja. To Wy jesteście tym co to nakręca że to powstaje a nam daje zarobić. To my dostosowujemy się do waszych potrzeb, to są wasze gwiazdy, wasze wyświetlenia to od was trzeba zacząć popyt na normlanosc a nie patologię. To artyści którzy robili normalny rap zostali wyjebani przez bandę patologicznych małolatów których zaczęliście słuchać do czego ten świat zaczął dążyć to nie my wykupujemy ppv to wy fani to nakręcacie

Zobacz także:

Kim jest Simon Henriksen? Przeciwnik Michała Pasternaka na WOTORE 4!

Simon ”The Savage” Henriksen już w najbliższy piątek stoczy pierwszy pojedynek w Polsce. Duńczyk wystąpi w walce wieczoru WOTORE 4, a w stawce pojawi się pas mistrzowski. Henriksen zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem (15-6).

Stanowski ostro o licytacji Najmana! Dziennikarz przedstawia swojego bossa i maskę do licytacji! Widzieliście?

Krzysztof Stanowski w dzisiejszym odcinku ”Dziennikarskie Zero” postanowił również odnieść się do licytacji, w której bierze udział Marcin Najman. Stanowski nie może zrozumieć jak ”El Testosteron” może licytować maskę ”Słowika”. Dziennikarz postanowił przedstawić swojego bossa i maskę do licytacji, aby pomóc choremu dziecku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis