MMA PLPrime Show MMASobota: Myślałem, że to wywiad z mma.pl a nie afery.pl! [WIDEO]

Sobota: Myślałem, że to wywiad z mma.pl a nie afery.pl! [WIDEO]

Michał Sobolewski już jutro stoczy swój drugi pojedynek. Udało nam się porozmawiać z raperem po ceremonii ważenia. ”Sobota” nie zamierzał odpowiadać pytanie. Przypomnijmy, że jeszcze parę dni temu na insta stories w mocnych słowach wypowiadał się o innych raperach.

Sobota

44-latek w Atlas Arenie na zasadach boksu zmierzy się z Adrianem “Puszbarberem” Salwą.

Michał Sobolewski znany pod pseudonimem “Sobota” to raper, który tworzy muzykę od lat 90-tych. W trakcie swojej kariery współpracował z czołowymi muzykami w Polsce m.in. z Matheo czy Popkiem. Spróbował również swoich sił jako aktor w filmach , m.in. w “Kobiety Mafii” czy “Totem”.

Fani MMA mogą kojarzyć chociażby jego utwór “Do góry łeb”, do którego wychodził jeden z najbardziej doświadczonych zawodników KSW – Michał Materla. W 2020 roku 44-letni “Sobota” poinformował o zakończeniu kariery muzycznej. W sportach walki zadebiutował pojedynkiem z innym raperem Filipkiem, starcie przegrał jednak na punkty.

Sobota nie zamierza odpowiadać na te pytanie!

Michał Sobolewski w rozmowie z naszym portalem zapewnia, że nie będzie odpowiadał na takie pytanie, bo skupiony jest na najbliższym starciu. ”Sobota” był zdziwiony, że takie pytanie padło – choć walczy w freakowej organizacji.

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walka PRIME: Zadyma:
Kamerzysta vs Kruszwil
Don Kasjo vs Muran
Soroko vs Stifler
Medusa vs Dawid Narożny
Jaś Kapela vs Ziemowit Kossakowski
Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
Queen of the Black vs Ola Okrzesik
Puszbarber vs Sobota
Alan Kwieciński vs Kuba Lasik&Rafał Pazik
Ztrolowany vs Hecman
Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska
Adrian Cios vs Dawid Ambro
Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn o sytuacji z Załęckim: Tym filmikiem po kolana wszedłem w bagno! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z naszym portalem odniósł się do ostatniej odpowiedzi Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” postanowił nie tylko pokazać rozmowę pisemną, a także głosówki.

KSW doprowadzi do wielkiej walki? Martyn Ford wyzwał do pojedynku… Dwayne’a Johnsona!

Już od wielu lat mówi się o potencjalnym debiucie Martyna Forda w największej organizacji w naszym kraju. Teraz Brytyjczyk wyzwał na pojedynek Dwayne’a Johnsona i trzeba przyznać, że taki pojedynek w KSW byłby ogromnym hitem – jeśli mówimy o zainteresowaniu na całym świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis