MMA PLClout MMASobierajski po wygranej z Pająkiem przypomina o swoich sukcesach w boksie! Robi wrażenie

Sobierajski po wygranej z Pająkiem przypomina o swoich sukcesach w boksie! Robi wrażenie

Wojciech Sobierajski ma za sobą drugą udaną walkę w freak fightach. ”Rekordzista” podczas ostatniej gali Clout MMA 1 sprawił niespodziankę i pokonał szybko, bo w pierwszej rundzie Piotra Pająka. Kibice byli zaskoczeni, lecz wielu nie wie jakie Wojciech posiada osiągnięcia w boksie amatorskim. ”Rekordzista” o wszystkich swoich sukcesach w pięściarstwie napisał w mediach społecznościowych.

Sobierajski

Sobierajski swój debiut w freak fightach zaliczył na gali High League 5, gdzie w formule MMA zmierzył się z Kamilem Hassanem. ”Rekordzista” po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Drugi i zarazem ostatni pojedynek miał miejsce na Clout MMA 1 w Warszawie. Faworytem tego starcia był popularny podróżnik. Od samego początku były wymiany ciosów i kopnięć. Już po jednej z akcji wydawało się, że Pająk został podłączony i wylądował na deskach. Sędzia uznał to za poślizgnięcie. ”Rekordzista” dalej napierał, a przy siatce mocnym uderzeniem posłał Pająka na deski. Youtuber z kanału ”Podróże Wojownika” nie był w stanie kontynuować walki.

Sobierajski przypomina!

Wojciech Sobierajski po ostatnim zwycięstwie na Clout MMA 1 postanowił przypomnieć o swoich wszystkich sukcesach w boksie amatorskim. ”Rekordzista” stoczył około 100 walk amatorskich, a na swoim koncie posiada zwycięstwo z Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego, Igora Jakubowskiego, Pawła Czyżyka czy Tomasza Gromadzkiego.

Po ostatniej walce padło sporo pytań na temat mojej bokserskiej przeszłości, także pora na kilka najciekawszych informacji.

▪️ Na ringach amatorskich stoczyłem około 100 walk.

▪️ Mój bilans wynosił mniej więcej 85 wygranych do 15 przegranych.

▪️ Walczyłem w kategorii 69 i 75 kg.

▪️Byłem członkiem Kadry Narodowej Seniorów.

▪️ Z orzełkiem na piersi zdobyłem brązowy medal na turnieju w Bośnia i Hercegowinie.

▪️ Zdobyłem złoty medal Pucharu Polski.

▪️ Zdobyłem srebrny medal Pucharu Polski.

▪️ Pokonałem między innymi:

🤜 Kasjusza Życinskiego (Don Kasjo)

🤜 Tomasza Gromadzkiego (Zadyma) x2

🤜 Igora Jakubowskiego (Wicemistrza Europy)

🤜 Pawła Czyżyka (zawodowy bokser z bilansem 9:1)

🤜 Michała Łoniewskiego (Mistrz Polski)

Tylko zwycięstwo! 👑

Po ostatniej walce padło sporo pytań na temat mojej bokserskiej przeszłości, także pora na kilka najciekawszych…

Posted by Wojciech Sobierajski on Wednesday, August 16, 2023

Kto będzie następnym przeciwnikiem ”Rekordzisty”? Co ciekawe na gali Clout MMA 1 obecny był Adrian Błeszyński, który zapewnił, że chętnie wystąpi w freakowej organizacji i zmierzy się z Sobierajskim. Na jednej z kolejnych edycji zobaczymy walkę Sobierajskiego z ”Aresem”? Tego nie można wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis