MMA PLKSWSmutna wiadomość z Brazylii! Nie żyje weteran KSW i były rywal Mameda Khalidowa!

Smutna wiadomość z Brazylii! Nie żyje weteran KSW i były rywal Mameda Khalidowa!

Tragiczne wieści dochodzą do nas z Ameryki Południowej. Były zawodnik federacji KSW, Maiquel Falcao dziś rano został zamordowany.

Maiquel Falcao nie żyje

Maiquel Falcao (40-20) to były zawodnik m.in. organizacji UFC czy Bellatora. Brazylijczyk to weteran KSW. W klatce polskiej federacji „Big Rig” stoczył trzy pojedynki, kończąc przygodę z Konfrontacją Sztuk Walki z bilansem 1-2.

Karierę w Polsce rozpoczął słabo, przegrywając z Mamedem Khalidovem, który na KSW 27 poddał go w 1 rundzie.


Kolejnym przeciwnikiem Falcão pod sztandarem polskiej federacji był Brett Cooper. Walka zakończyła się w 60 sekund brutalnym nokautem Brazylijczyka. Ostatnia walka to bój z Azizem Karaoglu, w którym były pretendent do tytułu mistrza KSW potrzebował zaledwie 30 sekund, aby posłać „Big Riga” na deski. Po tej walce organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z Brazylijczykiem.

Ostatnie lata kariery nie należały do jego najlepszych. Na dziewięć walk, które stoczył od listopada 2018 roku przegrał osiem. Jedyne zwycięstwo odniósł w maju 2019 roku na gali SBC, pokonując Igora Pokrajaca.

Maiquel Falcao nie żyje!

Fatalne informacje docierają do nas z kraju kawy. Jak informuje portal mmafighting.com Maiquel Falcao został zamordowany. Do zabójstwa doszło dziś rano w mieście Pelotas w Brazylii. „Big Rig” zginął przez atak nożem przed jednym z miejscowych barów.


Zobacz także:

Murański krytykuje Prime Show! Don Kasjo odpowiada: Większości rywalom odmawia!

Mateusz Murański pojawił się na piątkowej gali WOTORE 4. Nie był to przypadek, bo w turnieju na gołe pięści wystartował jego trener Robert Maruszak. ”Muran” w rozmowie z naszym portalem mocno wypowiedział się o organizacji Prime Show MMA.

Don Kasjo ostro o FAME MMA: Czują się zagrożeni, promują upadłych youtuberów!

Ta wypowiedź może was mocno zaskoczyć! Kasjusz Życiński wspomniał się o swoich byłych pracodawcach. Popularny ”Don Kasjo” twierdzi, że FAME MMA czuje się zagrożone, a ponadto promują upadłych już youtuberów.

Szpilka w FAME MMA? Andrzej Wasilewski odpowiada!

Artur Szpilka w FAME MMA? Takie pytanie postanowił zadać jeden z internautów na twitterze. Nie musieliśmy długo czekać na mocną odpowiedź Andrzeja Wasilewskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis