MMA PLCiekawostkiŚmierć zawodnika MMA na własnych urodzinach! Świętował 30 lat!

Śmierć zawodnika MMA na własnych urodzinach! Świętował 30 lat!

Śmierć zawodnika MMA na własnych urodzinach! Brytyjski mistrz mieszanych sztuk walki zginął na własnej imprezie. Celebrował 30. urodziny.

Jahreau Shepherd, bo o nim mowa świętował ze znajomymi okrągłą rocznicę własnych urodzin. Jego zegar życia stanął jednak na 30. urodzinach. Został zadźgany nożem na własnej imprezie.

Śmierć zawodnika MMA na własnych urodzinach! Świętował 30 lat!

Według informacji Evening Standard, mistrz MMA z Wielkiej Brytanii Jahreau Shepherd zginął w Londynie na własnej imprezie urodzinowej w miniony weekend. Został śmiertelnie dźgnięty nożem.

Policja i pogotowie zostali wezwani na miejsce imprezy po godzinie 22:00 w sobotę. Shepherd leżał na trawniku z głęboką raną kutą. Nie wykazywał żadnych funkcji życiowych i uznano go za zmarłego.

Shepherd świętował swoje okrągłe, 30. urodziny. Grillował z przyjaciółmi i rodziną, kiedy został zaatakowany.

Krótko po śmierci zawodnika MMA, do szpitala zgłosił się także 26-latek, który miał podobne rany co Shepherd. Prawdopodobnie ucierpiał na tej samej imprezie co brytyjski mistrz MMA.

Jahreau Shepherd miał zawodowy rekord w MMA w postaci sześciu zwycięstwo i dwóch porażek. W swoim ostatnim pojedynku pokonał Quintena DeVreughta i został mistrzem wagi półśredniej organizacji CEA. Wcześniej został także mistrzem tej samej dywizji w organizacji UCMMA.

Zobacz także:

Joshua i Fury w UFC 4? Czy w oktagonie można walczyć słynnymi pięściarzami?

Dwóch mistrzów wagi ciężkiej w boksie Anthony Joshua i Tyson Fury są dostępni w grze UFC 4! W oktagonie będzie można walczyć słynnymi pięściarzami! Będą to mogły zrobić osoby, które zakupią grę UFC 4!

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Dana White ostro o PVZ! Paige zostanie zwolniona?

Paige VanZant w sobotę stoczyła pierwszą walkę w dobie koronawirusa. Reprezentantka Stanów Zjednoczonych została poddana już w pierwszej rundzie.