MMA PLCiekawostkiŚmierć zapaśnika w Poznaniu. Śledztwo zawieszone!

Śmierć zapaśnika w Poznaniu. Śledztwo zawieszone!

Śmierć zapaśnika – Dominika Sikory w Poznaniu, na tamtejszym rynku na początku tego roku obiegła wszystkie ogólnopolskie media. Dzisiaj wiemy już, że śledztwo w sprawie jego śmierci zostało zawieszone.

Śmierć zapaśnika w Poznaniu

Dominik Sikora poniósł śmierć w wyniku obrażeń po ciosie, które zadał mu poszukiwany przez policję 42-letni Olgierd M. 29-latek wg zeznań świadków w nocy z 25 na 26 stycznia opuścił jeden z poznańskich klubów, gdzie zaczął rozmowę z jedną z kobiet. Po chwili podszedł do nich poszukiwany przez policję  mężczyzna, uderzył Sikorę w głowę, ten upadł od ciosu i uderzył głową w bruk. Wokół było kilkanaście osób. Natomiast napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.

Sikora natomiast po kilku dniach zmarł w poznańskim szpitalu.

Olgierd M. przez ten cały czas był poszukiwany przez policję:

Znalezione obrazy dla zapytania: olgierd michalski

Śmierć zapaśnika w Poznaniu. Śledztwo zawieszone!

Teraz dowiadujemy się, że sprawa śmierci Dominika Sikory została zawieszone. Jak podaje prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, sprawę należało umorzyć z powodu niezłapania Olgierda M.:

“Śledztwo w sprawie śmiertelnego pobicia zapaśnika w Poznaniu jest zawieszone z uwagi na niemożność ujęcia podejrzanego Olgierda M.”

Zobacz także:

Jak było naprawdę? Mamy nagranie z momentu uderzenia Dominika Sikory na poznańskim Rynku

Mamy nagranie pokazujące moment uderzenia zapaśnika Dominika Sikory przez Olgierda Michalskiego, do którego doszło w Poznaniu na Starym Rynku. W wyniku obrażeń poniesionych po tym ciosie, Dominik Sikora zmarł.

Nowe informacje w sprawie śmierci Dominika Sikory – wysłano list gończy za poszukiwanym!

Są nowe informacje w sprawie śmierci poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory. Policja wysłała list gończy za poszukiwanym sprawcą, który najprawdopodobniej przebywa obecnie na terenie Szwajcarii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis