MMA PLBoksŚmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Śmierć pięściarza w Pakistanie

Takie sytuacje w sportach walki zawsze odbijają się szerokim echem w środowisku. Niestety, uaktywniają się też krytycy sportów walki, którzy mają argument w postaci niebezpieczeństwa tego typu sportu.

Co się wydarzyło na gali w Pakistanie?

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

W weekend miejsce miała walka Aslama Khana z Walim Khanem Tareenem. Limit wagowy ustalono umownie do 80 kilogramów. Aslam Khan pojedynek ten przegrał przez nokaut. Nokaut, który odebrał mu życie.

Khan przyjął lewego kontrującego sierpa, po którym padł na matę ringu. Niestety, już z niego nie wstał. Khan został wyliczony przez sędziego i walkę uznano za zakończoną na korzyść Walima Khana Tareena. Tragedia jednak wydarzyła się później.

Aslam Khan nie odzyskawszy przytomności został przewieziony do miejscowego szpitala. Lekarze także byli bezskuteczni w walce o przywrócenie świadomości pięściarza. W konsekwencji otrzymanych ciosów, Khan zmarł.

Poniżej natomiast prezentujemy zapis wideo z ostatniej akcji w boksie Aslama Khana w walce z Walimem Khanem Tareenem:

Zobacz także:

Zawodnik UFC wpadł w depresję i mocno przytył po ostatniej walce: Wyjście z tego nie było łatwe!

Chan Sung Jung (16-6) ciężko zniósł ostatnią przegraną w największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że ”Korean Zombie” po następnym efektownym zwycięstwie mógł zagwarantować sobie mistrzowską szansę w kategorii piórkowej.

Stanowski i Najman zakopali topór wojenny! Widzieliście?

Kto by się tego spodziewał… Wszystko wskazuje na to, że topór wojenny na linii Stanowski-Najman został zakończony.

Shamil Musaev komentuje i przeprasza za swoje zachowanie na KSW 58!

Mamy pierwsze słowa Shamila Musaeva (15-0) po awanturze na gali KSW 58. Dagestańczyk po walce starł się z Urosem Jurisiciem (11-1). Nowa gwiazda KSW postanowiła przeprosić za swoje zachowanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis