MMA PLBoksŚmierć Dawida Kosteckiego. Patryk Vega publikuje nowe, zaskakujące informacje!

Śmierć Dawida Kosteckiego. Patryk Vega publikuje nowe, zaskakujące informacje!

Śmierć Dawida Kosteckiego jest jednym z wątków w nowym filmie Patryka Vegi pod tytułem “Pętla”. Kontrowersyjny reżyser udostępnił w mediach społecznościowych nowe, zaskakujące informacje w sprawie śmierci “Cygana.”

Przypominamy, że Dawid Kostecki był swego czasu jednym z najlepszych polskich bokserów. Oprócz sportowej kariery popularny „Cygan” prowadził również życie przestępcy, które znacząco wpłynęło na zahamowanie jego kariery. Tuż przed walką z legendarnym Royem Jonesem Jr. Pięściarz został zatrzymany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia.

Po powrocie na wolność bokser nie wrócił już do wielkiej formy. Ponadto w 2017 roku „Cygan” raz jeszcze trafił za kratki, odbywając karę pięciu lat pozbawienia wolności. Ostatecznie 38-latek nie wrócił już do normalnego życia. Mianowicie w sierpniu ubiegłego roku został on znaleziony martwy w swojej celi.

Pierwotnie stwierdzono w sprawie samobójstwo. Dość długo jednak osoby związane z Kosteckim żądały zbadania całej sprawy, mające na celu ustalenie, czy ktoś „nie pomógł” w śmierci pięściarza. Na jaw zaczęły wychodzić bowiem różne kwestie mające sugerować, iż „Cygan” naraził się osobom kojarzonym ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Ostatecznie sprawa została jednak zamknięta. Prokuratura nie znalazła bowiem dowodów na to, jakoby Kostecki został zamordowany lub ktoś podżegał go do samobójstwa. Tym samym nikt nie zostanie w sprawie pociągnięty do odpowiedzialności.

Śmierć Dawida Kosteckiego. Patryk Vega publikuje nowe, zaskakujące informacje!

Patryk Vega w swoim najnowszym filmie pt. “Pętla” wraca do sprawy śmierci Dawida Kosteckiego. W mediach społecznościowych promuje swój nadchodzący film, tym razem publikując opinię siostry i żony “Cygana”. Obie kobiety twierdzą, że Dawid Kostecki został zamordowany:

„ŚMIERĆ DAWIDA CYGANA KOSTECKIEGO”. CZĘŚĆ 3 DOKUMENTACJI "AFERY PODKARPACKIEJ" DO FILMU "PĘTLA" PATRYKA VEGI.PĘTLA" -…

Opublikowany przez Patryka Vegę Niedziela, 5 lipca 2020

Zobacz także:

Sprawa Kosteckiego zamknięta przez prokuraturę

Gdy w polskich mediach gruchnęła informacja o tym, że Dawid Kostecki popełnił samobójstwo, pojawiło się wiele dyskusji na ten temat. Po prawie roku od wydarzenia prokuratura zamknęła śledztwo w tej sprawie, uznając pierwotną tezę za prawdziwą

“To manipulacja! Kostecki nikogo się nie bał, to jego się bali” – wiceminister o śmierci Dawida Kosteckiego

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik był gościem programu “Kwadrans polityczny”, w którym odniósł się do raportu na temat samobójczej śmierci Dawida Kosteckiego, a przygotowanego na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara.