MMA PLDawid ŚmiełowskiŚmiełowski uważa, że może pokonać Parnasse: Mam argumenty, żeby z nim wygrać!

Śmiełowski uważa, że może pokonać Parnasse: Mam argumenty, żeby z nim wygrać!

Dawid Śmiełowski (10-0) już w sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. ”Królik” trzecim zwycięstwem zagwarantuje sobie najprawdopodobniej walkę o pas wagi piórkowej w organizacji KSW. Zadanie nie będzie łatwe, bowiem Śmiełowski na 86 edycji zmierzy się z doświadczonym Lom-Ali Eskijewem (20-7). Dawid uważa, że może pokonać aktualnego championa Salahdine’a Parnasse (18-1).

Śmiełowski

Śmiełowski ma za sobą już dwa efektowne zwycięstwa pod szyldem KSW. 27-latek zapewnia mnóstwo emocji, ponieważ w jego pojedynkach nie brakuje zwrotów akcji. Było już tak przed dołączeniem do największej organizacji w naszym kraju. Przypominamy o walce z Damianem Zorczykowskim, którą ”Królik” zakończył 14-sekund przed końcem.

Dawid w KSW zadebiutował w lutym poprzedniego roku. Nie brakowało problemów w pojedynku z Filipem Pejiciem. Mieliśmy ponownie zwrot akcji. Dawid 8-sekund przed końcem walki znokautował reprezentanta Chorwacji. Ostatnie starcie Polak odnotował pod koniec lipca 2022 roku, gdy w drugiej odsłonie odprawił Patryka Kaczmarczyka.

W ostatnich dniach na kanale KSW pojawił się ciekawy materiał z Śmiełowskim, który zobaczycie poniżej:

Śmiełowski pewny swego!

Na stronie KSW pojawiła się rozmowa z Dawidem Śmiełowskim, który uważa, że jest w stanie pokonać aktualnego mistrza wagi piórkowej – Salahdine’a Parnasse (18-1).

W KSW mam dwie walki wygrane przed czasem i myślę, że tę walkę też wygram w taki sposób. Lom-Ali jest byłym pretendentem. Wszedł za mnie w zastępstwie do Roberta i dał mu naprawdę ciężką walkę (…)  Myślę, że jeśli pokonam Lom-Aliego przed czasem, a tak się stanie, to będzie jasny sygnał dla włodarzy, kto następny powinien walczyć o pas tej kategorii. Widziałem, że ludzi piszą, że nie ma żadnego Polaka, który może pokonać Salahdine’a. Wiem jednak, że mam argumenty, żeby z nim wygrać, a na pewno, aby dać mu najcięższą walkę z dotychczasowych.

Cała rozmowa [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis