MMA PLDSFSławomir Duba podsumowuje galę DSF 21: Idziemy w dobrym kierunku! [WIDEO]

Sławomir Duba podsumowuje galę DSF 21: Idziemy w dobrym kierunku! [WIDEO]

W sobotę 30 marca w Mysłowicach odbyła się gala DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2. Po zakończeniu prezes federacji Sławomir Duba podsumował całe wydarzenie.

Duba po DSF 21 wywiad
Foto: DSF Kickboxing Challenge

W walce wieczoru zobaczyliśmy znakomitego zawodnika ze Śląska Kamila Jenela. Po pięciorundowej wojnie wygrał z Yohanem Lindonem. Polak do tego pojedynku przystępował z kontuzją kolana, ale się nie wycofał. Jenelowi udało się obronić pas w kategorii do 81 kilogramów już czwarty raz z rzędu.

Drugie starcie wieczoru również było emocjonujące. Były zawodnik UFC Maciej “Irokez” Jewtuszko stanął do walki z Michałem Ronkiewiczem. Były mistrz KSW w wadze lekkiej musiał uznać wyższość rywala, choć nie zgadza się z werdyktem.

Na 26 kwietnia zaplanowana już jest gala DSF 22: Droga Wojownika w Nowym Sączu. Gdzie w walce wieczoru zobaczymy mistrzowskie starcie – Mazurkiewicz vs Zadora. Lokalny heros, Rafał Dudek podejmie vice mistrza świata kickboxingu i znanego rapera, Jerzego “Jurasa” Wrońskiego. Ponad to na gali odbędzie się mecz K-1 Polska vs Niemcy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis