MMA PLArchiwumJan BłachowiczSkradziono samochód Jana Błachowicza! Jest mocna reakcja byłego mistrza UFC!

Skradziono samochód Jana Błachowicza! Jest mocna reakcja byłego mistrza UFC!

Jan Błachowicz (28-9) jest wściekły! Jak się okazało skradziono samochód byłego mistrza UFC. ”Cieszyński Książę” w mediach społecznościowych prosi o pomoc w odnalezieniu – za co oczywiście będzie nagroda. Polak już czternastego maja stoczy jakże ważny pojedynek.

Błachowicz

Będzie to pierwsza walka naszego reprezentanta po starcie tytułu. Do pojedynku z mocnym uderzaczem – Aleksandarem Rakiciem miało dojść już pod koniec marca. Podopieczny Roberta Jocza doznał kontuzji kręgosłupa i nie był w stanie zawalczyć w tym terminie.

Mam dla nas złe wieści. Niestety, nie pojawię się 26 marca w oktagonie na gali UFC Fight Night w Columbus. Kontuzja kręgosłupa w odcinku szyjnym uniemożliwiła mi przygotowania, na jakich obciążeniach wymaga okres startowy. Muszę się naprawić. Na szczęście obejdzie się bez operacji i cały proces rekonwalescencji oprze się na rehabilitacji. Mam nadzieję, że moje starcie z Rakiciem zostanie przeniesione i spotkamy się w oktagonie jeszcze w pierwszej połowie 2022 – napisał wtedy Błachowicz.

Jan ostatni pojedynek odnotował trzydziestego października w Abu Dhabi. Podczas UFC 267 doszło do starcia z doświadczonym Gloverem Teixeirą (33-7). Brazylijczyk sprawił naprawdę dużą niespodziankę w drugiej rundzie poddając Błachowicza.

Jan Błachowicz: Bardzo solidne „dziękuję” gnoju!

Jan Błachowicz (28-9) jest mocno zdenerwowany przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Byłemu mistrzowi UFC skradziono samochód. Błachowicz w mediach społecznościowych zabrał głos.

Do bydlaka, który ukradł mój samochód. Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań do walki. W samochodzie znajdował się sprzęt, niezbędny do górskiego campu. Miałem na niego jechać tuż po treningu. Zamiast spokojnej głowy i szlifowania formy muszę siedzieć na policji, załatwiać sprawy urzędowe i kombinować co robić teraz. Bardzo solidne „dziękuję” gnoju.  Możesz jeszcze się zreflektować, zaparkować samochód i dać cynk gdzie trzeba.  Do wszystkich, którzy mogą cokolwiek wiedzieć – prosimy o pomoc w odnalezieniu. Ważne jest aby wszystko znalazło się jak najszybciej. Będzie nagroda! O samochodzie: JEEP GRAND CHEROKEE / WJ 7857H / CZARNY. Charakterystyczną cechą był zamontowany bagażnik. Prosimy o udostępnienie!

Do bydlaka, który ukradł mój samochód.Dużo namieszałeś na ostatniej prostej przygotowań do walki. W samochodzie…

Posted by Jan Blachowicz on Tuesday, April 19, 2022

”Cieszyński Książę” najbliższy pojedynek stoczy czternastego maja w Las Vegas. Zobaczymy wtedy wyczekiwane starcie Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Niewykluczone, że zwycięzca zawalczy o pas wagi półciężkiej.

Zobacz także:

Michał Materla walczył już w wadze ciężkiej! Zobaczcie, jak to wyglądało! Widzieliście?

Kilka dni temu federacja KSW postanowiła ogłosić jedno z największych starć w historii starego kontynentu. Na KSW 70 w Łodzi dojdzie do pojedynku legend. Będący na fali czterech zwycięstw z rzędu, Mariusz Pudzianowski sprawdzi swoje umiejętności na tle byłego mistrza wagi średniej, Michała Materli (31-8). Walka odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej! Co ciekawe, “Cipek” nie po raz pierwszy stoczy swój pojedynek z rywalem z królewskiej dywizji wagowej!

Kto próbował zabić Ferrariego? Jest wyjaśnienie zagadki!

Wreszcie możemy jasno dowiedzieć się kto próbował zabić gwiazdę FAME MMA – Amadeusza “Ferrariego” Roślika. Sprawa tego youtubera i influencera uprawiającego sporty walki była głośnym tematem mediów donoszących o freak fightach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis