Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCiekawostkiSkoczek narciarski idzie walczyć w MMA! Zmierzy się z piosenkarzem, który zbiera na leczenie swojego syna

Skoczek narciarski idzie walczyć w MMA! Zmierzy się z piosenkarzem, który zbiera na leczenie swojego syna

Piękna inicjatywa w Rumunii! Były już skoczek narciarski idzie walczyć w walce na zasadach MMA, gdzie zmierzy się z piosenkarzem, zbierającym środki na leczenie swojego syna.

Skoczek narciarski

Chodzi o byłego skoczka narciarskiego z Rumunii – Sorina Iuliana Piteę, który w wieku 17 lat wystartował nawet w zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Zdecydował się on na bardzo odważny ruch!

Skoczek narciarski idzie walczyć w MMA

Pitea zmierzy się w charytatywnej walce na zasadach mieszanych sztuk walki. Jego przeciwnikiem będzie rumuński muzyk Kamara, który zbiera środki na leczenie swojego chorego syna Leona. Walka ta odbędzie się na charytatywnej gali zaplanowanej na dzień 10 maja.

Walka ta będzie miała charakter pokazowy, a głównym założeniem jej organizacji jest zbiórka na leczenie syna wokalisty.

Sorin Iulian Pitea przygodę ze skokami narciarskimi zakończył w 2018 roku po ujawnieniu skandalu w rumuńskiej kadrze narodowej, gdzie trener Florin Spulber miał znęcać się nad skoczkami i wymuszać na nich utratę wagi.

Pitea jest bardzo popularny w Rumunii, więc jego obecność w walce pokazowej w MMA na pewno odbije się szerokim echem.

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis