MMA PLBoksSkandaliczne zachowanie w Radomiu! Binkowski zaatakowany, musiał być ciągle czujny! [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie w Radomiu! Binkowski zaatakowany, musiał być ciągle czujny! [WIDEO]

Artur Binkowski na swoim kanale YouTube prowadził transmisję live, na której był obrażany i prowokowany przez grupę mężczyzn. Binkowski musiał być ciągle czujny, bowiem mógł zostać zaatakowany ponownie. Do całej sytuacji doszło w Radomiu.

Binkowski

Jeszcze parę dni temu informowaliśmy was o ogłoszeniu Fight Rose. Organizacja zapewniała, że pod koniec tego miesiąca ”Orzeł” stoczy pożegnalny pojedynek w boksie. Całe ogłoszenie i walkę zdementował Binkowski. Wszystko na to wskazuje, że do walki nie dojdzie.

Binkowski wielokrotnie w wywiadach zapewniał, że nie chce już walczyć i nie ma pieniędzy, które go przekonają do walki w klatce w freakowych organizacjach.

Były pięściarz musiał uważać!

Do skandalicznego zachowania doszło w Radomiu. Artur Binkowski czekał na pociąg do Torunia, a w trakcie postanowił odpalić live na YouTubie. Jak się okazało były pięściarz był prowokowany przez grupkę mężczyzn.

To nie był jednak koniec… Musiał być on ciągle czujny, bowiem mężczyźni nie zamierzali odpuścić i ciągle go obrażali oraz prowokowali. Wielokrotnie proponowali, aby wyjść na zewnątrz i ”wszystko załatwić”.

Całe zdarzenie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis