MMA PLNajnowszeFAME MMASkandaliczne zachowanie publiczności na konferencji! Jóźwiak wygwizdany, Boxdel odpowiada!

Skandaliczne zachowanie publiczności na konferencji! Jóźwiak wygwizdany, Boxdel odpowiada!

Paweł Jóźwiak ponownie nie został mile przywitany! Prezes Fight Exclusive Night pojawił się na drugiej konferencji FAME MMA 17, a wtedy zobaczyliśmy dość mocno kontrowersyjne zachowanie publiczności. Pojawiły się gwizdy oraz słowa ”wyp******”. Michał Baron postanowił zareagować i miał przesłanie do publiczności.

Jóźwiak

Do walki Jóźwiak-Boxdel dojdzie już w najbliższy piątek w Krakowie. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce.

Paweł ma za sobą efektowny debiut. Prezes Fight Exclusive Night wystąpił na gali WOTORE 6, gdzie błyskawicznie zdemolował bardziej doświadczonego Marcina ”El Testosterona” Najmana.

Baron reaguje!

Paweł Jóźwiak pojawiając się na konferencji FAME MMA 17 ponownie został wygwizdany. Były również takie słowa jak ”wyp*****”.

Michał Baron od razu zareagował i poprosił publiczności, aby tego nie robiła, bowiem jest przekonany, że ”sam sobie poradzi z prezesem”.

Już jutro po ważeniu odbędzie się program face to face pomiędzy Jóźwiakiem, a ”Boxdelem”.

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis