MMA PLArchiwumPrime MMASkandal na konferencji PRIME! Rataj obalony, doznał kontuzji! Walka odwołana [WIDEO]

Skandal na konferencji PRIME! Rataj obalony, doznał kontuzji! Walka odwołana [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie miało miejsce na konferencji przed sobotnią galą PRIME SHOW MMA 6, która odbędzie się w Toruniu. Jednego z freak fighterów zdecydowanie poniosło. Jego zachowanie się zmieniało, ale w ostateczności przeprosił za całą sytuację.

Rataj

W main evencie zobaczymy walkę Kasjusza Życińskiego z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim w formule bokserskiej (małe rękawice). ”Don Kasjo” stoczy swój następny pojedynek w PRIME. Kasjusz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przed czasem z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

W co-main evencie pierwszego zwycięstwa będzie szukał Jacek Murański. ”Muran” tym razem skrzyżuje rękawice z Maciejem ”Ojcem Wiewióra” Wiewiórką.

Skandal!

Tak to można nazwać. Maciej Rataj i ”Helboy” mieli spięcie słowne na konferencji. Obaj walczą na tej gali z innymi rywalami, ale to nie przeszkodziło, aby pojawiło się jakieś niedomówienie.

Rataj zaprosił ”Helboya” do siebie. Nowy freak fighter nie zastanawiał się długo – podbiegł i obalił Rataja. Okazało się, że Maciej w tej sytuacji doznał kontuzji (niewykluczone jest skręcenie kostki). 

Maciej opuścił konferencję. Tym samym Damian ”Dzik” pozostaje bez przeciwnika. W tym momencie nie wiemy co dalej. 

Cała sytuacja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis