MMA PLUFCSkandal na gali UFC! Amerykanie zwolnili pracownika, który do tego dopuścił!

Skandal na gali UFC! Amerykanie zwolnili pracownika, który do tego dopuścił!

Skandal na gali UFC! Chodzi o jedno z ostatnich wydarzeń amerykańskiego giganta, podczas transmisji której pokazana została flaga separatystów.

Skandal na gali UFC

Incydent miał miejsce na gali UFC z walką wieczoru w postaci starcia Dereka Brunsona z Edmenem Shahbazyanem. O co dokładnie chodziło?

Skandal na gali UFC! Amerykanie zwolnili pracownika, który do tego dopuścił!

Sprawa dotyczy wyjścia do oktagonu Shahbazyan. 22-latek wyszedł do walki z Brunsonem trzymając flagę separatystów Artsakh, co spowodowało reakcję ambasad Turcji i Azerbejdżanu.

Edmen Shahbazyan Makes Patriotic Statement in First Career Defeat

Artsakh znana jako Republika Górskiego Karabachu to separatystyczne państwo położone na Kaukazie Południowym. Funkcjonuje jako odrębny byt z większością mieszkańców pochodzenia ormiańskiego. Artsakh znajduje się w konflikcie politycznym jaki ma miejsce na linii Armenia-Azerbejdżan.

Obecność flagi Artsakh na gali UFC tylko wznieciła konflikt między Armenią a Azerbejdżanem.

Według informacji portali bloodyelbow.com, 20-letni pracownik UFC, który doprowadził do wzięcia flagi Artsakh został zwolniony z firmy przez swoje niedopatrzenie.

Przypominamy, że Edmen Shahbazyan przegrał walkę z Derekiem Brunsonem przez TKO w trzeciej rundzie. Pojedynek ten był walką wieczoru całej imprezy.

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Zmieniła się data walki Tysona z Royem Jonesem Juniorem?

Zmiana daty walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Juniorem! Na pojedynek dwóch legend pięściarstwa poczekamy dłużej, niż według pierwotnego planu.

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Co Marian Ziółkowski powiedział przed KSW 54?

Marian Ziółkowski przed KSW 54 został bohaterem jednego z artykułów wprowadzających do nadchodzącej gali, który został opublikowany na oficjalnej stronie Federacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis