MMA PLBoksSkandal na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. Trener Jackiewicza: Sprzedałeś tę walkę?

Skandal na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. Trener Jackiewicza: Sprzedałeś tę walkę?

To prawdziwy skandal! Sytuacja miała miejsce w miniony weekend na gali boksu- Rocky Boxing Night 10, a konkretnie w pojedynku Rafała Jackiewicza z młodym gniewnym i niepokonanym Kewinem Gruchałą.

Boks to rzekomo jedna z najszlachetniejszych dyscyplin sportowych, ale coraz mniej ze szlachetnością ma ona wspólnego. Jeden z przykładów widzieliśmy podczas wspomnianej gali w Kościerzynie.

Tam było już mega gorąco w narożniku Rafała Jackiewicza.

Skandal na gali Rocky Boxing Night 10 w Kościerzynie. Trener Jackiewicza: Sprzedałeś tę walkę?

Po czwartej rundzie, w której Jackiewicz zebrał ostre baty od Gruchały, ten niespodziewanie w narożniku oznajmił trenerowi Krzysztofowi Drzazgowskiemu, że rezygnuje z walki.

Jackiewicz tłumaczył się tym, że nie ma siły i nie chce już dalej boksować. Trener wpadł w furię i zarzucił nawet Jackiewiczowi…. sprzedanie walki!

Całą sytuacje możecie prześledzić w krótkim wideo, który znaleźliśmy na Twitterze:

A Wy jak skomentujecie tę sytuację? Czy Waszym zdaniem było to zwyczajne poddanie się ze względu na zmęczenie czy należy doszukiwać się drugiego dna w tej porażce Rafała Jackiewicza?

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.