MMA PLFENSkandal na gali FEN 30! Zmieniono werdykt sędziów przez… błąd w liczeniu! Marcin Wrzosek zniesmaczony!

Skandal na gali FEN 30! Zmieniono werdykt sędziów przez… błąd w liczeniu! Marcin Wrzosek zniesmaczony!

Skandal na gali FEN 30 we Wrocławiu! Podczas pojedynku pań między Anitą Bekus a Izabelą Badurek zmieniono werdykt sędziów. Jak zaznaczono – wkradł się bowiem błąd przy liczeniu punktacji!

Skandal na gali FEN 30! Zmieniono werdykt sędziów przez… błąd w liczeniu!

W klatce FEN według sędziów w walce Bekus vs Badurek pierwotnie lepsza była Anita Bekus, która wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. Taki też werdykt ogłoszono, Bekus dała wywiad w klatce przy gwizdach publiczności, a Badurek wybiegła zła z klatki i udała się do szatni.

Werdykt ten jednak był przedmiotem licznych komentarzy, więc wrócono do kart sędziowskich, gdzie uznano, że nastąpił błąd w liczeniu punktacji.

Poniżej informacja wyjaśniająca od organizacji FEN:

Ostatecznie zatem lepsza w klatce była Izabela Badurek, której po czasie przyznano zwycięstwo, a puchar za wygraną wręczył sam prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Ze zmianą werdyktu nie zgadza się jednak Marcin Wrzosek, który stał w narożniku Anity Bekus. Zdaniem gwiazdy KSW, organizacja FEN wpłynęła na decyzję sędziów i zmianę werdyktu:

Od kiedy organizatorzy klucz się z sędziami po werdykcie?????? To sedziowie decyduja o werdykcie nie organizator!!!! @FENmma@JozwiakPawe

Zobacz także:

FEN 30 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 30, która dziś wieczorem odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu.

Błachowicz zdradził, kiedy zamierza bronić pasa! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz dokonał czegoś wielkiego. Polak zdradził, kiedy chciałby stanąć do pierwszej obrony