MMA PLBoksSkandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO]

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO]

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…

Takich sytuacji nie brakuje w historii boksu. Choćby w wykonaniu naszego reprezentanta Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO). Polak był tak blisko, a zarazem tak daleko… Gołota w pojedynkach z Riddickiem Bowe (43-1, 33 KO) zdecydował się na uderzenia poniżej pasa. Andrzej był bliski, aby zapisać się w historii jako pierwszy mistrz świata wagi ciężkiej z Polski.

Skandal w Boliwii!

To jest niecodzienna sytuacja. Debiutujący w ringu Pedro Tabares dostał szansę walki o ”pasek” w nowo powstałej wadze bridger. Tabares nie zamierza pompować rekordu i już w pierwszej walce zmierzył się z bardziej doświadczonym Saulem Farahem (73-26-3, 62 KO). 

Pedro po pięciu rundach wygrywał na punkty, a w szóstej po raz pierwszy rzucił rywala na deski. Saul był liczony, a wtedy jego przeciwnik postanowił go kopnąć! To nie koniec, bo były też uderzenia w parterze niczym walka w MMA. Za te zachowanie Pedro Tabares został szybko zdyskwalifikowany. Warto zaznaczyć, że 38-latek po tym kopnięciu miał złamany nos.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters 1: To się wydarzy naprawdę! Walka 1 kontra 3 już na gali w lipcu! Jesteście ciekawi?

To są dopiero szalone zestawienia! Trzydziestego pierwszego lipca odbędzie się pierwsza edycja Elite Fighters. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy większość karty walk.

”Tarzan” robił dymy! Zawodnik Elite Fighters aresztowany podczas konferencji prasowej! [WIDEO] Ustawka czy nie?

Działo się podczas konferencji prasowej przed pierwszą edycją Elite Fighters, która odbędzie się trzydziestego pierwszego lipca. Doszło do niecodziennej sytuacji – uczestnik gali ”Tarzan” został aresztowany przez policję.