MMA PLMurańskiSilesian MMA: Jacek Murański odrzucił propozycję walki z Piszczkiem? Jest odpowiedź!

Silesian MMA: Jacek Murański odrzucił propozycję walki z Piszczkiem? Jest odpowiedź!

Organizacja Silesian MMA na swoim facebooku zdradziła, że próbowała doprowadzić do walki Jacka Murańskiego z… Michałem Piszczkiem. Ostatecznie Murański miał odmówić. W tej sytuacji postanowiliśmy uzyskać komentarz Jacka Murańskiego.

Przy osobie Mateusza i Jacka Murańskiego w ostatnim czasie jest spore zainteresowanie. Przypomnijmy, że młodszy Murański już piętnastego maja zadebiutuje w FAME MMA. Będzie to jubileuszowa 10-edycja, gdzie ma do wyjaśnienia konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Podczas ostatniego cage’a było naprawdę gorąco. Sami zobaczcie:

Cage: Tańcula vs Murański

Posted by MMA SHOTY on Wednesday, April 28, 2021

Jacek Murański odrzucił propozycję walki?

Organizacja Silesian w mediach społecznościowych napisała, że Jacek Murański odrzucił propozycję walki z Michałem Piszczkiem.

Oglądaliście wczoraj f2f Famemma? No było goraco. Ale my nie o tym. Cały czas zastanawiamy się jak to możliwe że Jacek Murański nie podjął wyzwania walki  na Silesianmma. 3 z Mikey Tiger a wyzywa do klatki Dominik Zadora Fanpage. No szacun panie Jacek. Pamiętajcie już 15 .05 wszyscy jesteśmy #teamAroy

Oglądaliście wczoraj f2f Famemma?No było goraco Ale my nie o tym 😉Cały czas zastanawiamy się jak to możliwe że Jacek…

Posted by Silesianmma on Wednesday, April 28, 2021

W tej sytuacji o komentarz poprosiliśmy Jacka Murańskiego, który zagwarantował, że firma lombi.com (z którą jest związany) nie była zainteresowana takim zestawieniem.

Bzdura. Mam korespondencję meilową z federacją (dyrektor Iwoną) w której wyjaśniłem i opisałem stanowiska Zarządu korpo,która mnie zatrudnia jak też mojego i syna sponsora lombi com. Gdyż na skrzynki e-mailowe mojego obu tych firm wpłynęły te zdjęcia piszczka – co w oczywisty sposób automatyczne wpłynęło na ich stanowisko na NIE. Żadna szanująca się i dbająca o swój wizerunek firma nie będzie chciała być kojarzona z walką z tym “czymś ” jak piszczyk. Ani żaden szanujący się facet. A Ja się szanuję bardzo….

Zobacz także:

FAME MMA 10: Dostał lepca! Murański do Tańculi: Jesteś frajerem! [WIDEO] Oglądaliście?

Nie brakowało dymów podczas cage’a promującego jubileuszową 10-edycję FAME MMA. Mowa o konfrontacji Arkadiusz Tańculi z Mateuszem Murańskim. W pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów.

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA! Co wy na to?

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.